(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2016-08-25 21:06

Transport projektora z CM1 4LN do Tarnów

(Nr 990362)

Długość [m]:

0.80

Szerokość [m]:

0.60

Wysokość [m]:

0.30

Waga w kg (łączna):

30.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 1731.20 km

Transport maszyn i sprzętu

    Przewóz maszyn i sprzętu potrzebuje doświadczenia ze strony firmy transportowej, która musi prawidłowo ochronić maszynę, aby ustrzec się różnego rodzaju awarii, rys oraz wgięć. Do najczęściej zlecanych przesyłek w kategorii transport urządzeń i sprzętu wymienia się: spawarki, wyważarki, witryny chłodnicze, przesiewacze, konstrukcje stalowe, sprzęt medyczny, urządzenia solaryjne (solaria), urządzenia czyszczące, suszarnie jak i wiele innych.

Koszt przewozu urządzeń lub sprzętu

    Cena transportu urządzeń i sprzętu jest związana często od gabarytu i ciężaru urządzenia oraz od odległości od miejsca załadunku do punktu rozładunku. Głównie transport urządzeń jest przewozem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania stosownych koncesji jak również specjalistycznej znajomości tematu ze strony przewoźnika. W Polsce śr. cena  przewozu urządzenia wynosi 1,28 zł za kilometr. Weźmy na przykład, transport maszyny wulkanizacyjnej na terenie Polski to cena 0,84-2,93 zł/km. Przewóz lady chłodniczej w kraju wiąże się z kosztem około 1,02 zł/km.

Koszt przewozu maszyn lub sprzętu na obczyznę

    Często wybieranymi kierunkami w zagranicznym transporcie maszyn lub sprzętu są Niemcy oraz Wielka Brytania. Średni koszt transportu maszyn i sprzętu na 1 kilometr na trasie Polska – Wielka Brytania wynosi 0,70 zł. Przykładowo, przewóz spawarki na trasie Polska – Anglia będzie kosztował blisko 0,23 zł/km. Za to na trasie Polska – Niemcy za transport urządzeń wydamy niecałe 0,95 zł za kilometr. Na tym odcinku za transport urządzenia typu oklejarka kosztuje blisko 1,18 zł/km, a przewóz frezarki wiąże się ze średnim kosztem 0,54 zł/km.

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Chelmsford, CM1 4LN

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Tarnów

Termin elastyczny