(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2016-08-25 21:06

Transport projektora z CM1 4LN do Tarnów

(Nr 990362)

Długość [m]:

0,80

Szerokość [m]:

0,60

Wysokość [m]:

0,30

Waga w kg (łączna):

30.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 1731.20 km

Informacje dodatkowe:

Sprzęt można odebrać od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. Towar będzie jak na foto nie spakowany. Nie ma możliwości odbioru w weekend.

Oferty od Przewoźników (0)

149 zł

ID firmy: 4536
oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-08-2016, 12:11

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-08-29 do 2017-01-31

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

odbiór elastyczny jak akurat auto bedzie przejeżdżać w godzianch otwarcia nadawcy, mamy kilka aut. jesli odpowiada to zapraszam

Cena (zawiera VAT): 149 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn i sprzętu

    Przewóz maszyn i sprzętu potrzebuje doświadczenia ze strony firmy transportowej, która musi prawidłowo ochronić maszynę, aby ustrzec się różnego rodzaju awarii, rys oraz wgięć. Do najczęściej zlecanych przesyłek w kategorii transport urządzeń i sprzętu wymienia się: spawarki, wyważarki, witryny chłodnicze, przesiewacze, konstrukcje stalowe, sprzęt medyczny, urządzenia solaryjne (solaria), urządzenia czyszczące, suszarnie jak i wiele innych.

Koszt przewozu urządzeń lub sprzętu

    Cena transportu urządzeń i sprzętu jest związana często od gabarytu i ciężaru urządzenia oraz od odległości od miejsca załadunku do punktu rozładunku. Głównie transport urządzeń jest przewozem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania stosownych koncesji jak również specjalistycznej znajomości tematu ze strony przewoźnika. W Polsce śr. cena  przewozu urządzenia wynosi 1,28 zł za kilometr. Weźmy na przykład, transport maszyny wulkanizacyjnej na terenie Polski to cena 0,84-2,93 zł/km. Przewóz lady chłodniczej w kraju wiąże się z kosztem około 1,02 zł/km.

Koszt przewozu maszyn lub sprzętu na obczyznę

    Często wybieranymi kierunkami w zagranicznym transporcie maszyn lub sprzętu są Niemcy oraz Wielka Brytania. Średni koszt transportu maszyn i sprzętu na 1 kilometr na trasie Polska – Wielka Brytania wynosi 0,70 zł. Przykładowo, przewóz spawarki na trasie Polska – Anglia będzie kosztował blisko 0,23 zł/km. Za to na trasie Polska – Niemcy za transport urządzeń wydamy niecałe 0,95 zł za kilometr. Na tym odcinku za transport urządzenia typu oklejarka kosztuje blisko 1,18 zł/km, a przewóz frezarki wiąże się ze średnim kosztem 0,54 zł/km.

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Chelmsford, CM1 4LN

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Tarnów

Termin elastyczny