(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2013-05-07 10:32

Transport pustych kartonów (Nr 168820)

Transport pustych kartonów

Waga w kg (łączna):

80.00

Dystans: 304.30 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to skorzystanie z kawałka powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeśli posiadamy do przetransportowania drobny towar, który nie wymaga skorzystania z pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje skorzystania z całej płaszczyzny, wtedy użycie takiej kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest odpowiednie. 


Do samochodów ciężarowych używanych w transporcie LTL zalicza się samochody, których waga jest większy niż 3,5 tony oraz pozostałe samochody spełniające kryteria ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się duże pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe , jak także ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe gatunek: firanka oraz furgon. Typ ciężarówki wypadałoby aby był dopasowany do przewiezienia naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wytypowanej przez nas kategorii.

W wycenie przewozu ładunku w ramach LTL, ważne są jego parametry – ciężar i wielkość. Powinno się także dodać informację o tym, czy przedmioty są umieszczone na paletach i czy zostały spakowane. Jeśli tak, wypada opisać paczkę. Istotna jest także informacja na temat usługi – czy zalicza się do niej wyłącznie przewóz, czy na przykład załadunek oraz wyładunek. Istotny może być także termin wykonania usługi.

Ładunki przewożone w tematyce LTL to często paczki z odzieżą, narzędzia, maszyny, a czasem zdarzają się fragmenty elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeśli przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy , żeby przetransportować nasz ładunek, warto skorzystać z innego rozwiązania – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy nazywanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Kraków, Korony Polskiej

Od 9 maj 2013 do 10 maj 2013

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa, Myśliborska

10 maj 2013