(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2016-06-12 14:38

transport roweru

(Nr 643402)

Dystans: 580.30 km

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w których pragniemy wybrać się na wycieczkę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania jednośladu. Potrzebę na transport rowerów potrzebują także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także osoby, które podarowują rower w prezencie.

Szykowanie jednośladu do transportu

    W sytuacji, jak transportujemy nowiusieńki jednoślad warto zostawić go w oryginalnym kartonie. Jeżeli chcemy to transportujemy również rower, który już był używany, jednak przydałoby się umieścić go w kartonie po rowerze (opłaca się wykorzystać elementy oryginalnego kartonu bądź kupić odpowiedni karton w sklepie remontowym lub rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w opakowaniu trzeba zdemontować oraz ściągnąć jakiekolwiek ruszające się elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Wyżej wymienione elementy jednośladu warto osadzić w odrębnych, mniejszych pudełkach albo osłonić fragmentami brystolu i przytwierdzić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej 2 cm grubości). Wystające fragmenty takie jak śruby albo przerzutki warto osłonić kartonowymi ochraniaczami. Puste obszary w opakowaniu warto osłonić makulaturą czy też folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu rower nie będzie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zamykamy szeroką i mocną taśmą.

    Jeżeli podejmiemy decyzję, aby zlecić transport jednośladu u przewoźnika, nie musimy martwić się o dostarczenie tworzyw zabezpieczających przesyłkę.

Koszt przewozu roweru

    Cena przewozu roweru jest zależna od paru uwarunkowań, takich jak: długości trasy, liczby dwóch kółek, ich gabarytów, a także terminu realizacji przewozu. Przykładowo transport roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 złotych. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało niecałe 120 PLN. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 zł.

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdańsk, 80-170, Ignacego Paderewskiego, 4E

Od 21 lip 2016 do 22 lip 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Biała Podlaska, 21-500

Od 31 lip 2016 do 10 sie 2016