(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2016-12-23 19:33

transport roweru z Devon UK do Lublina PL

(Nr 1552457)

Waga w kg:

12.00

Dystans: 2131.00 km

Informacje dodatkowe:

szacowany koszt za transport 200zł

Oferty od Przewoźników (0)

250 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-12-2016, 09:21

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-27 do 2016-12-29

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek dotyczy sytuacji, w których pragniemy wyruszyć na wyprawę na odległych trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia roweru. Opcję na przewóz rowerów zamawiają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy dają rower w prezencie.

Organizowanie jednośladu do transportu

    W sytuacji, gdy transportujemy nowy rower warto pozostawić go w oryginalnym kartonie. Jeżeli potrzebujemy to przewozimy też rower, który jest nienowy, jednak przydałoby się osadzić go w kartonie po rowerze (opłaca się wykorzystać elementy oryginalnego pudła lub nabyć odpowiedni karton w sklepie budowlanym albo rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w pudle trzeba poodkręcać oraz zdjąć wszelkie ruszające się elementy – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Wcześniej opisane części jednośladu najlepiej ułożyć w oddzielnych, mniejszych pudełkach albo zabezpieczyć wycinkami tektury i zamocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się osłonić folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie 2 cm grubości). Wychodzące elementy takie jak śruby czy też przerzutki wypadałoby zabezpieczyć tekturowymi nakładkami. Puste powierzchnie w opakowaniu warto zabezpieczyć papierem czy też folią bąbelkową albo folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie będzie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy szeroką i mocną taśmą.

    Gdy zdecydujemy się zamówić transport jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy niepokoić się o dowiezienie surowców ochraniających przesyłkę.

Cena transportu jednośladu

    Cena transportu roweru jest uzależniona od paru uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości rowerów, ich wymiarów, a również terminu realizacji przewozu. Przykładowo przewóz roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 złotych. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało ok. 120 złotych. Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 zł.

Adres i termin nadania

Woolacombe, TQ12 1BB, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

związkowa 10, Lublin, 20-148, Polska

Termin elastyczny