(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2016-11-17 21:53

Transport roweru z Gdańska do Swansea (Walia)

(Nr 1410742)
Transport roweru z Gdańska do Swansea (Walia)

Waga w kg:

10.00

Dystans: 1976.30 km

Informacje dodatkowe:

Zapakowany w karton i owinięty folią stretch. Wymiary: 145x75x18,5 cm

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport rowerów tyczy się sytuacji, w których myślimy o tym, aby wyruszyć na wycieczkę na oddalonych trasach, a nie mamy szansy przewiezienia jednośladu. Potrzebę na przewóz jednośladów wysyłają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także ludzie, którzy ofiarowują jednoślad w prezencie.

Przygotowanie roweru do transportu

    W przypadku, jak transportujemy nowiusieńki rower warto zachować go w oryginalnym pakunku. Jeżeli chcemy to przewozimy również rower, który jest nienowy, jednak najlepiej ulokować go w pudle po rowerze (należy skorzystać z oryginalnego kartonu bądź kupić odpowiedni karton w sklepie budowlanym albo rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w opakowaniu trzeba poodkręcać i ściągnąć wszelkie ruchome części – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Wcześniej opisane części jednośladu najlepiej ulokować w oddzielnych, małych pudełkach bądź osłonić kawałkami brystolu i przymocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba owinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej dwa centymetry grubości). Wystające elementy , przykładowo jak śruby albo przerzutki wypadałoby osłonić kartonowymi nakładkami. Puste przestrzenie w opakowaniu warto zabezpieczyć makulaturą albo folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie jest w stanie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności karton zamykamy grubą i solidną taśmą.

    Jeśli zdecydujemy się zlecić transport roweru w firmie transportowej, nie musimy martwić się o zapewnienie surowców chroniących rower.

Koszt przewozu roweru

    Cena przewozu roweru jest zależna od paru uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby jednośladów, ich wielkości, a również terminu realizacji przewozu. Np., transport roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 zł. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii to koszt ok. 120 złotych. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 zł.

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdańsk, 80-396, Kołobrzeska , 69H/13

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Swansea, SA1 8BG, Kilvey Terrace, 27 st. thomas lofts

Termin elastyczny