(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-05-25 10:42

TRANSPORT SAMOCHODU AUDI Q7 Z Payerne (Szwajcaria) do Florynka (Nr 2748936)

TRANSPORT SAMOCHODU AUDI Q7 Z Payerne (Szwajcaria) do Florynka

Marka i model:

audi q7 4.2

Waga w kg (łączna):

2200.00

Dystans: 1516.00 km

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu samochodu uwidacznia się nierzadko, jak nabywamy nowy wóz lub sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, na przykład z Włoch. Decydujący koszt i przygotowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan wozu, jego waga i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najoszczędniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o transporcie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za moment otrzymamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie aut. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego należy przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia auta.

Metody przewożenia pojazdu

    Do przewiezienia auta pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Podstawowe znaczenie ma profesjonalne zamocowanie pojazdu – koła wozu powinny być przypięte 4 linami trzymającymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał położenia w czasie transportu. Należy pamiętać także, że faktyczna waga przyczepy nie może przekraczać rzeczywistej masy auta ciągnącego.

Formalności

    Aby niezależnie transportować samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku gdy DMC przekracza 3,5 t., wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy transport w przedsiębiorstwie transportowym na terenie UE, zwykle potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, jaki uprawnia firmę transportową do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Payerne, Szwajcaria

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Florynka, 33-332, Polska

Termin elastyczny