(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Samochody Dodano: 2012-10-22 09:41

Transport Samochodu Belgia - Polska

(Nr 152969)

Marka i model:

Chrysler Voyager

Dystans: 0.00 km

Informacje dodatkowe:

Transport Samochodu z Miejscowości Torhout do Kielc lub innego miasta w polsce . Samochód jest sprawny w całości jeździ .

Oferty od Przewoźników (0)

1800 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

22-10-2012, 15:13

Załadunek możliwy w terminach:

od 2012-10-24 do 2012-11-30

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Profesjonalny transport samochodów na lawecie, pomoc drogowa, ubezpieczenie OCP przewożnika, jestem w Belgii w tamtym rejonie co tydzień w ięc proszę o kontakt, w przypadku transportu do mnie do domu (okolice Poznania) cena 1200 zł

Cena (zawiera VAT): 1800 zł

Wiadomości: (2)

arturTK2006
22-10-2012, 15:26
kiedy pan bedzie w belgi ?
transportaut
22-10-2012, 18:56
Będę w Belgii w środę w tym tygodniu !
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu samochodu pojawia się najczęściej, gdy nabywamy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od ostatniego posiadacza, na przykład z Niemiec. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan auta, jego waga i gabaryty oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej transportować auto?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o transporcie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut uzyskamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie wozów. W trakcie wyboru przewoźnika należy upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia samochodu.

Metody transportu samochodu

    Do przewiezienia samochodu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Podstawowe znaczenie ma dokładne zamocowanie ładunku – koła pojazdu należy przypiąć czteroma pasami trzymającymi tak, aby wóz nie zmieniał położenia podczas przewozu. Powinno się pamiętać również, że rzeczywista masa naczepy nie może przewyższać właściwej masy pojazdu ciągnącego.

Procedury

    Żeby niezależnie przewozić pojazd osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku kiedy DMC jest większa niż 3,5 t., wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy transport w firmie na terenie Unii Europejskiej, często konieczny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, jaki upoważnia firmę transportową do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Belgia, Torhuot

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Świętokrzyskie, Kielce, Bohaterow Warszawy, 13

Termin elastyczny