(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-10-15 22:10

transport samochodu do Polskibmw

(Nr 1259522)
transport samochodu do Polskibmw

Marka i model:

bmw e90

Waga w kg:

1500.00

Budżet zlecenia [zł]:

2000zl

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2060.50 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2200 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

15-10-2016, 23:16

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-10-17 do 2016-10-22

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2016-10-22, 23:59

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2200 zł

Wiadomości: (1)

TransJarek
15-10-2016, 23:16
WITAM. Oferuję transport pomoc drogowa + laweta ,bezpośrednio bez żadnych przeładunków.Od drzwi do drzwi. Samochody transportowane przez nas nie mają uszkodzeń typu : uszkodzeń od wózków widłowych oraz plandek. zapraszam.Posiadamy polisę przewoźnika OCP na 1000000 Eur.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu auta uwidacznia się niekiedy, jeśli nabywamy nowy samochód lub sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, na przykład z Austrii. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan samochodu, jego ciężar i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej transportować pojazd?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o przewiezie pojazdu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie pojazdów. W trakcie wyboru firmy transportowej należy upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia pojazdu.

Metody przewożenia samochodu

    Do transportu wozu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma dokładne przymocowanie pojazdu – koła pojazdu należy przypiąć 4 linami mocującymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał położenia w trakcie przewozu. Należy pamiętać również, że rzeczywista waga przyczepy nie powinna przewyższać rzeczywistej masy samochodu holowanego.

Procedury

    Aby samodzielnie przewozić samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku jeśli DMC jest większa niż 3,5 t., najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy transport u przewoźnika na terenie Unii Europejskiej, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, jaki upełnomocnia firmę do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Llanybydder, SA40 9QD, Lampeter Road, smithfield

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Wyszków, 07-201, PRZEJAZDOWA, 111

Termin elastyczny