(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-11-07 17:18

Transport samochodu dostawczego do anglii Anglia.peterborough

(Nr 1356482)

Marka i model:

mercedes sprinter

Waga w kg:

3000.00

Dystans: 1757.20 km

Informacje dodatkowe:

Witam,samochód do zabrania z wadowic do wiesbech (uk) Załadunek z rampy. Możliwość stałej wspópracy

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (4)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu auta pojawia się niekiedy, gdy nabywamy nowy wóz czy też sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, na przykład z Czech. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan auta, jego ciężar i wymiary oraz trasa.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść samochód?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie aut. Przed wyborem firmy transportowej warto utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia wozu.

Sposoby przewożenia auta

    Do przewiezienia wozu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne przymocowanie pojazdu – koła wozu należy przypiąć 4 taśmami trzymającymi tak, aby samochód nie zmieniał umiejscowienia w czasie przewozu. Wypada pamiętać także, że właściwa waga przyczepy nie powinna przekraczać faktycznej masy samochodu ciągnącego.

Formalności

    Żeby niezależnie przewozić samochód osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie gdy DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zamawiamy transport w firmie transportowej na terenie UE, zwykle wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, jaki uprawnia firmę transportową do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Wadowice, 34-100

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Peterborough, pe160lf

Termin elastyczny