(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-11-21 18:02

transport samochodu hyundai trajet Bordeaux francja do polski

(Nr 1428032)
transport samochodu hyundai trajet Bordeaux francja do  polski

Marka i model:

hyundai trjaet

Waga w kg:

1800.00

Dystans: 2249.20 km

Informacje dodatkowe:

odbior auta mozliwy w dowolnym miejscu w polsce auto jezdzace odbior auta z placu od poniedzialku do piatku

Oferty od Przewoźników (0)

3980 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

21-11-2016, 22:29

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-21 do 2016-11-30

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :)

Cena (zawiera VAT): 3980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu auta pojawia się niekiedy, jak zakupujemy nowy samochód lub ściągamy go od poprzedniego posiadacza, przykładowo z Austrii. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan auta, jego waga i wymiary oraz trasa.

Jak najlepiej i najoszczędniej transportować auto?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie wozu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut otrzymamy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie aut. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego należy przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia wozu.

Metody przewożenia auta

    Do transportu auta pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Podstawowe znaczenie ma dokładne zamocowanie samochodu – koła auta powinny być przypięte 4 taśmami mocującymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał miejsca w trakcie przewozu. Powinno się nie zapominać również, że faktyczna waga naczepy nie powinna przekraczać właściwej masy pojazdu ciągnącego.

Formalności

    Aby niezależnie przewozić pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku kiedy DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze UE, zazwyczaj wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, który uprawnia przewoźnika do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Francja, Bordeaux, 33300

Od 23 lis 2016 do 10 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Siedlce, 08-110, OKREZNA, 3A

Termin elastyczny