(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-11-28 11:23

Transport samochodu osobowego Peugeot 208

(Nr 1462292)
Transport samochodu osobowego Peugeot 208

Marka i model:

Peugeot 208

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 3016.50 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

4200 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-11-2016, 11:21

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-08 do 2016-12-20

Czas transportu (dni):

4

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 4200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu wozu uwidacznia się niekiedy, jeżeli nabywamy nowy wóz czy też ściągamy go od poprzedniego właściciela, na przykład z Francji. Decydujący koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan auta, jego ciężar i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o przewiezie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut otrzymamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie pojazdów. W trakcie wyboru firmy transportowej warto przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia auta.

Metody transportu wozu

    Do transportu pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma umiejętne przymocowanie samochodu – koła pojazdu należy przypiąć czteroma taśmami trzymającymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał położenia podczas przewozu. Należy nie zapominać również, że faktyczna masa naczepy nie może przerastać właściwej masy pojazdu ciągnącego.

Procedury

    Aby samodzielnie przewozić pojazd osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie jeżeli DMC przekracza 3,5 t., wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zamawiamy przewóz w firmie na terenie UE, zwykle konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, jaki upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Hiszpania, Los Alcázares

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Termin elastyczny