(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Samochody Dodano: 2016-12-07 14:32

Transport samochodu seat toledo

(Nr 1513972)
Transport samochodu seat toledo

Marka i model:

Seat toledo

Waga w kg:

1600.00

Dystans: 3124.40 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

400 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-12-2016, 20:56

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-13 do 2016-12-16

Czas transportu (dni):

4

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 400 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu pojazdu uwidacznia się najczęściej, jak kupujemy nowy samochód lub sprowadzamy go od wcześniejszego posiadacza, na przykład z Włoch. Ostateczny koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najoszczędniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o transporcie wozu na Clicktrans.pl, a już po kilku minutach otrzymamy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie aut. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego warto utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia wozu.

Sposoby przewożenia auta

    Do transportu samochodu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma dokładne zamocowanie samochodu – koła samochodu należy przypiąć czteroma pasami mocującymi tak, aby samochód nie zmieniał umiejscowienia w czasie transportu. Wypada pamiętać również, iż faktyczna waga naczepy nie może przewyższać rzeczywistej masy samochodu ciągnącego.

Formalności

    Żeby samodzielnie transportować pojazd osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie kiedy DMC przekracza 3,5 t., najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zamawiamy transport w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze Unii Europejskiej, zazwyczaj wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, który upełnomocnia przewoźnika do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Hiszpania, Granada

Od 11 gru 2016 do 31 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Toruń

Termin elastyczny