(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-11-20 08:09

transport samochodu UK -> PL

(Nr 1419582)
transport samochodu UK -> PL

Marka i model:

BMW E90

Waga w kg:

1800.00

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1898.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam, Poszukuję osoby która przewiezie samochód z UK (Luton) do PL (Ełk).

Oferty od Przewoźników (0)

1800 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

20-11-2016, 13:05

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-20 do 2016-11-21

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-11-21, 09:00

Opis oferty:

witam,jutro mogę ladowac

Cena (zawiera VAT): 1800 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu pojazdu uwidacznia się najczęściej, kiedy nabywamy nowy samochód czy też sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, np. z Francji. Decydujący koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan samochodu, jego ciężar i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść auto?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie auta na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie aut. Przed wyborem przewoźnika warto utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia auta.

Metody przewożenia wozu

    Do transportu wozu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Kluczowe znaczenie ma profesjonalne przymocowanie ładunku – koła pojazdu powinny być przypięte czteroma linami mocującymi w taki sposób, aby wóz nie zmieniał umiejscowienia w czasie przewozu. Należy pamiętać także, że rzeczywista waga przyczepy nie może przerastać faktycznej masy samochodu ciągnącego.

Procedury

    Żeby samodzielnie przewozić pojazd osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku jeśli DMC przekracza 3,5 tony, najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym na terenie UE, zazwyczaj wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, jaki upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Luton

Od 13 gru 2016 do 19 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Prostki

Od 19 gru 2016 do 28 gru 2016