(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Samochody Dodano: 2016-12-02 10:45

Transport samochodu z Niemiec FORD FIESTA

(Nr 1487632)
Transport samochodu z Niemiec FORD FIESTA

Marka i model:

FORD FIESTA

Waga w kg:

990.00

Budżet zlecenia [zł]:

900

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 879.20 km

Informacje dodatkowe:

FORD FIESTA nie na chodzie , cała nie rozbita , potrzebna wciągarka .

Oferty od Przewoźników (0)

900 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-12-2016, 11:14

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-06 do 2016-12-07

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

inne

Oferta ważna do:

2016-12-05, 23:59

Opis oferty:

Witam załadunek wtorek lub środa dostawa do końca tygodnia Zapraszam

Cena (zawiera VAT): 900 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu samochodu uwidacznia się niekiedy, kiedy zakupujemy nowy wóz czy też sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, na przykład z Czech. Decydujący koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan auta, jego ciężar i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o przewiezie pojazdu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut dostaniemy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie samochodów. Przed wyborem przewoźnika warto przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia wozu.

Metody transportu wozu

    Do przewiezienia auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Najważniejsze znaczenie ma umiejętne przymocowanie pojazdu – koła wozu powinny być przypięte czteroma taśmami trzymającymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał umiejscowienia w czasie przewozu. Powinno się nie zapominać także, że właściwa waga przyczepy nie powinna przekraczać rzeczywistej masy pojazdu holowanego.

Procedury

    Aby samodzielnie przewozić pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie kiedy DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy przewóz u przewoźnika w obszarze Unii Europejskiej, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, który upełnomocnia przewoźnika do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Niemcy, Hamburg

Od 5 gru 2016 do 12 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Częstochowa

Od 6 gru 2016 do 13 gru 2016