(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2016-11-24 10:05

transport schodów

(Nr 1444322)
transport schodów

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

0,3

Wysokość [m]:

0,8

Waga w kg:

50.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 273.50 km

Informacje dodatkowe:

schody drewniane

Oferty od Przewoźników (0)

390 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-11-2016, 11:16

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-25 do 2016-12-22

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 390 zł

Wiadomości: (1)

espedycja
24-11-2016, 11:17
Oferta dotyczy paczki 400/80/30 do 50 kg Zapraszamy!

400 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-11-2016, 21:16

Załadunek możliwy w terminach:

2016-12-01

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-11-29, 23:59

Opis oferty:

Witam, odbiór w czwartek 01.12. dostawa w piątek 02.12. Godziny do uzgodnienia.

Cena (zawiera VAT): 400 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy obmyślamy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany adresu lub przez zmianę wyposażenia mieszkania, należy zwrócić uwagę na kilka zagadnień, ponieważ nieprawidłowości w momencie załatwiania przewozu mogą kosztować nas bardzo wiele cierpliwości lub pieniędzy. Trudności mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez dalszych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli, czy też do zupełnego zniszczenia oraz potrzeby kupna nowego umeblowania.

    Na początek, gdy przewozimy podniszczone meble, należy naturalnie je opróżnić z rzeczy i oczyścić, przykładowo mokrą ściereczką. Następnie należałoby przeanalizować, czy transportowany mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W przypadku wieloletnich mebli rozmontowywanie ich, może być to niepewne, albowiem części bywają trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak np. segment może stracić swój pierwotny kształt lub stabilność. Jednak przy naprawdę wielkich meblach, takich jak na przykład szafa, musimy wziąć pod uwagę wysokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki trzeba w następnej kolejności należycie zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydatne są stare koce, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy wyposażenie, zwracając wyjątkowo uwagę na ważne punkty, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają tendencję do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, żeby zwrócić uwagę na tłukące się części, np. szklane pułki. Żeby zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy wziąć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu przedmiotu idealnie podtrzymuje całość w miejscu. Kiedy chcemy odnaleźć solidną firmę transportową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji nieodpłatnego zlecenia, otrzymamy dużo ciekawych propozycji przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najsprawniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę transportową, warto w ogłoszeniu drobiazgowo przedstawić wszystkie gabaryty przygotowanych do przewozu rzeczy, a również podać ich ciężar i trasę, którą mają pokonać – często od tych istotnych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Kopki

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, kolonia kobło, 22-523

Termin elastyczny