(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Transport siedzeń Vw Lupo (Nr 4936262)

Transport siedzeń Vw Lupo

Długość [m]:

111

Szerokość [m]:

111

Wysokość [m]:

111

Waga w kg (łączna):

50.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 364.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Wieleń

Od 4 wrz 2019 do 29 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Opolskie, Opole

Termin elastyczny


Transport różnych towarów

Giełda przewozowa Clicktrans.pl to internetowy serwis licytacyjny tyczący się usług transportowych. Giełda przewozowa przedstawia bazę obecnych zleceń i gwarantuje firmom transportowym odpowiedni dostęp do przesyłek podzielonych na kategorie. Gdy planujemy skorzystać z giełdy transportowej, wystarczy zarejestrować się – opcja ta jest całkiem darmowa. W dalszej kolejności powinno się dołączyć swoje zlecenie (w momencie, gdy jesteś zlecającym przewóz) lub znaleźć ofertę na wyznaczonej trasie (w momencie, gdy jesteś przewoźnikiem).

Jakie korzyści daje Clicktrans?

Portal Clicktrans.pl przewoźnikom umożliwia wgląd do wielu tysięcy ogłoszeń w Polsce jak i za granicą, a zlecającym transport - możliwość pokazania swojej paczki tysiącom firm transportowym, które sprawnie wycenią koszt transportu.

Jakie wolne ładunki zobaczycie na giełdzie przewozowej?

Na giełdzie transportowej znajdziemy zlecenia transportowe dla przeróżnego typu ładunków. Osoby zlecające transport mogą zgłosić przewóz w ramach wielu kategorii, przykładowo: przeprowadzki, samochody, ładunki, paczki, łodzie, rolnicze maszyny, przyczepy, rowery, quady, skutery śnieżne, samoloty, palety, pełna ciężarówka, maszyny i urządzenia przemysłowe, sprzęt RTV, sprzęt ogrodowy, pianina i fortepiany, szkło/kruche/łamliwe, dzieła sztuki, jachty, kajaki, pasażerowie jak i wiele innych. Do najpopularniejszych kategorii zleceń przewozowych zaliczają się: transport motocykli, transport palet, jak także giełda przeprowadzek. Zdecydowaną większość wystawionych ogłoszeń tworzą zlecenia przewozowe na busa, czyli zlecenia przewozowe do 3,5 tony.