(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-11-24 08:43

transport sita okolice kielc wegry miskolc

(Nr 1443952)
transport sita okolice kielc  wegry miskolc

Marka i model:

sito bebnowe lxwxh 9 x 2 x 2,8 m

Waga w kg:

3400.00

Dystans: 427.30 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu pojazdu pojawia się często, gdy zakupujemy nowy samochód czy też ściągamy go od wcześniejszego posiadacza, np. z Włoch. Rozstrzygający koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan samochodu, jego waga i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę otrzymamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie aut. W trakcie wyboru firmy transportowej warto utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia pojazdu.

Metody przewożenia wozu

    Do transportu wozu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne przymocowanie samochodu – koła samochodu należy przypiąć czteroma linami mocującymi tak, aby pojazd nie zmieniał miejsca podczas przewozu. Powinno się nie zapominać również, iż faktyczna waga naczepy nie może przewyższać właściwej masy samochodu holowanego.

Procedury

    Żeby niezależnie transportować samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku jeżeli DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy transport w firmie na terenie Unii Europejskiej, zwykle konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, który upoważnia przewoźnika do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Polska, Świętokrzyskie, stąporków, 26-220

Od 28 lis 2016 do 29 lis 2016

Adres i termin dostawy

Węgry, miskolc, 3527

Termin elastyczny