(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Motocykle i skutery Dodano: 2013-03-21 13:05

TRANSPORT SKUTERA POTRZEBNY ZLECĘ

(Nr 165148)

Marka i model:

Suzuki Burgman

Dystans: 709.10 km

Informacje dodatkowe:

Transportu całego skutera suzuki burgmann 400 cm z Korfantów woj.Opolskie do Kołobrzeg woj zachodniopomorskie szukam.

Oferty od Przewoźników (0)

250 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

21-03-2013, 14:53

Załadunek możliwy w terminach:

2013-03-22

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Witam jutro w godzinach popołudniowych mę odebrać skuter. Jesteśmy elastyczni napewno sie dogadamy. pozdrawiam w weekend będzie doręczony. Proszę o potwwierdzenie ew. akceptacje oferty.

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości: (2)

galecki11
21-03-2013, 15:44
Witam.Jestem zainteresowany.Poproszę o numer telefonu i ustalimy szczegóły
rafimaster1
21-03-2013, 15:47
Musi Pan zaakceptować ofertę dopiero można podać namiary ..podawałem tak wcześniej i większość usuwali od razu od razu a w dodatku ostrzegają o zawieszeniu konta. Pozdrawiam Rafał

400 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

21-03-2013, 13:29

Załadunek możliwy w terminach:

od 2013-03-22 do 2013-03-27

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 400 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory i skutery to zwykle wartościowe towary, które wyglądają na stosunkowo nieproste do unieruchomienia w trakcie przewozu. Ciężkie - aczkolwiek tylko na pozór. Dobrze zamocowany pojazd na pewno przetrzyma trasę bez ani jednej rysy.

     Mocowanie zależy od sposobu, w jakiej będzie motor transportowany. W przypadku przewozu na przyczepie, konieczne będą 4 liny mocujące, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motocykli wystarczą zaledwie 2, bowiem posiadają one prowadnice uniemożliwiające przemieszczanie się pojazdu. Najważniejsze jest, aby taśmy nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się wypiąć w trakcie drogi, a dodatkowo trzeba uważać, by nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je rozerwać. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w profesjonalnym sklepie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motory i skutery można też przewozić w zamkniętych pojazdach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Należy wyłącznie pamiętać o miękkich „obijakach” na bokach pojazdu oraz pomiędzy przewożonymi obiektami.

    Żeby prowadzący samochód nie prowadził w oparach benzyny, lepiej przed wyruszeniem opróżnić bak motocykla, który może po drodze ulać się na nierównościach. Występują także platformy przyczepiane do busa lub vana, które ułatwiają transportować motocykl lub skuter i zazwyczaj nie zajmują większość miejsca w samochodzie.

     Można zawsze wypytać o wszelkie drobiazgi i warunki, w jakich nasz motocykl będzie przewożony, a także, czy firma posiada najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tego przykładowo deski jest niepewne i grozi zniszczeniem motocykla lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca końcowego.

     Umieszczając ofertę transportu w serwisie Clicktrans.pl można dostać dużo ciekawych ofert od profesjonalnych firm przewozowych, które transportują tego typu sprzęt stale. Ceny za transport na trasach w Europie kształtują się do 0,6 PLN za kilometr. Zdarza się jednak znaleźć okazję i zapłacić sporo mniej, wydarza się tak, w wypadku gdy firma przewozowa może przetransportować motor na zasadzie doładunku lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Polska, Opolskie, Korfantów, 48-317

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Kołobrzeg, 78-100

Termin elastyczny