(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-12-01 12:31

Transport ŚMIECARKI

(Nr 1482572)
Transport ŚMIECARKI

Dystans: 293.20 km

Informacje dodatkowe:

Zlece transport śmieciarki z Turka do Gdańska. Pojazd z uszkodzonym silnikiem. Możliwość załadunku dźwigiem. Wysokość ok 3.30

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu wozu pojawia się niekiedy, gdy nabywamy nowy wóz czy też ściągamy go od wcześniejszego posiadacza, np. z Francji. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan pojazdu, jego waga i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najoszczędniej przewieść auto?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę otrzymamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie pojazdów. W trakcie wyboru przewoźnika warto przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia auta.

Sposoby przewożenia pojazdu

    Do przewiezienia pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Podstawowe znaczenie ma umiejętne zamocowanie ładunku – koła pojazdu należy przypiąć 4 pasami mocującymi tak, żeby wóz nie zmieniał położenia w czasie przewozu. Wypada pamiętać także, właściwa masa naczepy nie powinna przerastać faktycznej masy pojazdu ciągnącego.

Formalności

    Żeby samodzielnie przewozić wóz osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie jak masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie kiedy DMC przekracza 3,5 t., najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy przewóz w firmie transportowej na terenie UE, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, jaki upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Turek

5 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Od 5 gru 2016 do 8 gru 2016