(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2018-06-12 08:43

transport sof z Zielonej Góry do 63-020 Zaniemysl

(Nr 2824744)

Długość [m]:

180

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

90

Waga w kg (łączna):

15.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

200

Dystans: 185.00 km

Informacje dodatkowe:

Jak w tytule - trzeba zabrać sofy z Zielonej Góry zawieźć do Zaniemyśla. Sofy nie są ciężkie i składają się jak puzzle , to znaczy można jedną nałożyć na drugą. Mam więcej mebli do zabrania do Wielkopolski, dokładnie do Pniew pod Poznaniem - fotel i drobiazgi w kartonie za 150 zł. I jeszcze coś jest - to już do uzgodnienia na miejscu. Jednakże zależy mi na szybkim odbiorze mebli z Zielonej Góry czyli do jutrra do godz. 15. Dostawa już według uznania

Oferty od Przewoźników (0)

200 zł

ID firmy: 395992
oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

12-06-2018, 13:27

Załadunek możliwy w terminach:

2018-06-12

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2018-06-12, 17:26

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy planujemy transport mebli, czy to przez zmianę adresu, czy też z powodu zmiany umeblowania mieszkania, powinno się zwrócić uwagę na szereg zagadnień, dlatego że nieprawidłowości w momencie organizowania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów lub zasobów finansowych. Kłopoty mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez późniejszych kilka lat, aż do kolejnej wymiany mebli albo do zupełnego uszkodzenia i konieczności kupna nieużywanego wyposażenia.

    Na początek, podczas gdy przewozimy podniszczone meble, należy oczywiście je opróżnić z zawartości i oczyścić, na przykład wilgotną szmatką. Następnie wypadałoby przeanalizować, czy przewożony mebel rozmontować, czy też nie. W wypadku wiekowych mebli demontaż ich, może być to ryzykowne, dlatego że części mogą być nieproste do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo łóżko może stracić swój początkowy kształt oraz stabilność. Jednak przy naprawdę wielkich rzeczach, takich jak np. łoże, musimy wziąć pod uwagę wielkość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, meble trzeba w następnej kolejności należycie ochronić. Do tego przydadzą się stare pledy, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy sprzęt, zwracając szczególną uwagę na istotne punkty, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwracać swoje zainteresowanie na szklane elementy, np. szklane pułki. Żeby zapanować nad przemieszczaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wziąć taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu mebla rewelacyjnie utrzymuje całość w miejscu. Aby zlokalizować wiarygodną firmę transportową, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu nieodpłatnego zlecenia, dostaniemy wiele interesujących ofert transportu od zweryfikowanych przewoźników. Gdy potrzebujemy jak najzwinniej i jak najprędzej przygotować usługę przewozową, warto w ofercie dokładnie opisać wszystkie gabaryty przygotowanych do transportu pakunków, a także podać ich wagę i drogę, którą mają przemierzyć – często od tych kluczowych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Zielona Góra, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Zaniemyśl, 63-020, Polska

Termin elastyczny