(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2014-05-08 12:51

Transport Sofy z Czestochowy do Rogowa Sobockiego

(Nr 213996)
Transport Sofy z Czestochowy do Rogowa Sobockiego

Długość [m]:

120

Szerokość [m]:

70

Wysokość [m]:

60

Waga w kg:

15.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 206.90 km

Informacje dodatkowe:

Transport Sofy z Czestochowy do Rogowa Sobokiego.

Oferty od Przewoźników (0)

200 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

09-05-2014, 08:15

Załadunek możliwy w terminach:

od 2014-05-12 do 2014-06-30

Czas transportu (dni):

0

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Witam . Usługi transportowe i spedycyjne . Do dyspozycji Ma ster blaszak 3,6 dł 1,7 szer i 1,9 wys , Sprinter MAX i plandeczka 8 palet . Posiadamy również komplet przyczep ( lawetę , dłużycę , plandekę itp ) . Ubezpieczenie OCP na przewożone ładunki . Koniecznie zajrzyj na stronę " o mnie " . Zapraszamy . Ps Za 70 zł nidyrydy .

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości: (2)

sarastro
09-05-2014, 11:28
200 jest OK, ale musze przelac pieniadze z Austrii. to bedzie troche trwalo, pan moze ja odebrac i u siebie zatrzymac dopuki pieniadze nie dojda. pozdrawiam
pphudada1
09-05-2014, 11:34
ok . Proszę zaakceptować ofertę i loguję transport .

220 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

08-05-2014, 13:23

Załadunek możliwy w terminach:

od 2014-05-09 do 2014-05-16

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2014-05-17, 23:59

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 220 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy obmyślamy transport mebli, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub przez zmianę wyposażenia domu, należy zwrócić uwagę na parę zagadnień, gdyż uchybienia w momencie załatwiania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów lub pieniędzy. Problemy mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez późniejszych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli, bądź do totalnego zniszczenia i konieczności kupna nieużywanego umeblowania.

    W pierwszym etapie, jak przewozimy podniszczone meble, należy naturalnie je opróżnić z rzeczy oraz przeczyścić, przykładowo wilgotną ściereczką. Później warto rozważyć, czy dany mebel zdemontować, czy też nie. W wypadku wieloletnich mebli rozmontowywanie ich, może być to niepewne, gdyż elementy mogą być trudne do ponownego zmontowania, a mebel jak np. stół może stracić swój pierwotny wygląd lub stabilność. Jednakże przy naprawdę wielkich przedmiotach, takich jak na przykład łóżko, musimy wziąć pod uwagę wysokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble należy później odpowiednio ochronić. Do takich rzeczy przydatne są stare pledy, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy meble, zwracając wyjątkowo swoje zainteresowanie na newralgiczne punkty, którymi są kanty mebli, gdyż mają umiejętność do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, żeby zwracać uwagę na szklane elementy, np. szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad przesuwaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu rzeczy świetnie utrzymuje wszystko w miejscu. Żeby odnaleźć solidną firmę transportową, warto skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji darmowego zlecenia, dostaniemy wiele interesujących ofert transportu od zweryfikowanych firm transportowych. Żeby jak najefektywniej i jak najszybciej zorganizować usługę transportową, należy w ofercie precyzyjnie opisać wszystkie gabaryty przyszykowanych do transportu pakunków, a również podać ich wagę i trasę, którą mają zostać przetransportowane – często od tych istotnych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Czestochowa (Tschenstochau)

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Rogów Sobócki, Polska

Termin elastyczny