(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2016-11-25 08:14

Transport stolika kawowego.

(Nr 1449652)
Transport  stolika kawowego.

Długość [m]:

1,3

Szerokość [m]:

0,6

Wysokość [m]:

0,5

Waga w kg:

30.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 880.90 km

Informacje dodatkowe:

Stolik będzie bardzo dobrze zabezpieczony.

Oferty od Przewoźników (0)

320 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-11-2016, 19:48

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-26 do 2016-12-10

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 320 zł

Wiadomości:

420 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-11-2016, 10:41

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-30 do 2016-12-05

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Transport za pośrednictwem międzynarodowej firmy spedycyjnej, odbiór w ciągu 24-48 godzin, dostawa + ok. 3 dni, terminy dowolne (dni robocze) wycena dla paczki zabezpieczonej do transportu (karton lub folia stretch) o wymiarach 130x60x50 cm i wadze 30 kg.

Cena (zawiera VAT): 420 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy obmyślamy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany adresu lub z powodu zmiany umeblowania biura, warto zwrócić uwagę na kilka kwestii, bowiem błędy na etapie załatwiania przewozu mogą kosztować nas bardzo wiele cierpliwości lub pieniędzy. Kłopoty mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez kolejnych parę lat, aż do następnej wymiany mebli, czy też do doszczętnego uszkodzenia i potrzeby kupna nowego sprzętu.

    W pierwszym etapie, jak transportujemy meble używane, należy oczywiście je opróżnić z zawartości oraz wymyć, na przykład wilgotną ściereczką. Następnie warto zastanowić się, czy przewożony mebel rozmontować, czy też nie. W przypadku starszych mebli rozmontowywanie ich, może być to niepewne, gdyż elementy mogą być niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel jak np. szafa może utracić swój nienaruszony wygląd lub stabilność. Jednakże przy bardzo dużych rzeczach, takich jak przykładowo szafa, wypadałoby wziąć pod uwagę wielkość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy należy później należycie osłonić. Do tego przydadzą się stare pledy, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy wyposażenie, zwracając szczególną uwagę na newralgiczne punkty, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają umiejętność do niszczenia i ścierania. Bardzo ważne jest, aby zwrócić czujność na szklane części, np. szklane pułki. Żeby zapanować nad przesuwaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu mebla rewelacyjnie podtrzymuje całość w miejscu. Aby odnaleźć wiarygodną firmę transportową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu darmowego zlecenia, otrzymamy dużo interesujących ofert przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę transportową, należy w ofercie szczegółowo opisać wszystkie wymiary przygotowanych do transportu pakunków, a również podać ich ciężar i drogę, którą mają przejechać – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Kraków

Od 30 lis 2016 do 5 gru 2016

Adres i termin dostawy

Niemcy, Hamburg

Od 5 gru 2016 do 10 gru 2016