(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-09-08 11:56

Transport stołu

(Nr 2016728)
Transport stołu

Długość [m]:

1.6

Szerokość [m]:

1.6

Wysokość [m]:

0.6

Waga w kg (łączna):

20.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 2282.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy planujemy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania, czy też przez zmianę wyposażenia mieszkania, warto zwrócić uwagę na parę zagadnień, gdyż nieprawidłowości w momencie przygotowania przewozu mogą kosztować nas bardzo wiele cierpliwości i pieniędzy. Problemy mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez dalszych parę lat, aż do następnej zmiany mebli, czy też do doszczętnego uszkodzenia i konieczności nabycia nowego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, gdy przewozimy podniszczone meble, trzeba naturalnie je opróżnić z zawartości i oczyścić, przykładowo mokrą ściereczką. Potem warto przeanalizować, czy transportowany mebel rozmontować, czy też nie. W przypadku wieloletnich mebli demontaż ich, bywa niebezpieczne, albowiem części bywają niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo segment może utracić swój nienaruszony kształt oraz stabilność. Jednak przy naprawdę wielkich rzeczach, takich jak np. łóżko, wypadałoby zwrócić uwagę na szerokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty trzeba później odpowiednio ochronić. Do tego przydatne są stare pledy, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy wyposażenie, zwracając wyjątkowo czujność na ważne miejsca, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają tendencję do niszczenia i ścierania. Bardzo istotne jest, aby zwracać swoje zainteresowanie na tłukące się części, np. szklane drzwiczki. Aby zapanować nad przesuwaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu przedmiotu świetnie podtrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy znaleźć solidną firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu darmowego zlecenia, otrzymamy wiele ciekawych ofert transportu od sprawdzonych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najszybciej przygotować usługę transportową, należy w ofercie precyzyjnie przedstawić wszystkie gabaryty przygotowanych do przewozu rzeczy, a także opisać ich ciężar i trasę, którą mają zostać przetransportowane – często od tych istotnych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Antwerpia, Belgia

8 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Gibraltar, GX11 1AA, Gibraltar

Termin elastyczny