(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt sportowy Dodano: 2016-11-29 15:23

transport stolu bilardowego florida

(Nr 1471042)
transport stolu bilardowego florida

Długość [m]:

131cm

Szerokość [m]:

231cm

Wysokość [m]:

76cm

Waga w kg:

240.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Dystans: 36.20 km

Informacje dodatkowe:

stól bilardowy "florida" stan idealny prawie nieuzywany. taki musi zostac przetransportowany z zalesia gornego tuz za piasecznem do centrum handlowego jupiter na towarowej 22. w tym tygodniu lub na poczatku nastepnego. stol znajduje sie na 1 pietrze - nie ma mozliwosci wyniesienia wnetrzem domu - trzeba przez zewnetrzna balustrade. tak tez byl "wnoszony". Stol "florida" prdocuent Lissy, 7ft. opis przedmiotu na stronie producenta.

Oferty od Przewoźników (0)

900 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-11-2016, 00:13

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-02 do 2016-12-10

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Witam, Kompleksowa usługa, auto 19 m3 z windą oraz trzyosobową doświadczoną załogą do noszenia. Ubezpieczenie do 500 000 zł

Cena (zawiera VAT): 900 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu sportowego

    Sprzęt sportowy to maszyny, które najczęściej mieszczą się na siłowni – bieżnie, przyrządy do ćwiczeń. Za sprzęt treningowy uznaje się również na przykład: deski surfingowe, sprzęt do hokeja, sprzęt golfowy, deskorolki, sprzęt do gry w kręgle, sprzęt do nurkowania. W sporo przypadkach sprzęt sportowy jest ciężki oraz z trudem można przetransportować go samemu.

    Sprzęt sportowy powinien być odpowiednio spakowany i osłonięty w trakcie przewozu. Najlepiej jest wziąć oryginalne torby. Jeżeli urządzenie może szybko ulec uszkodzeniu, bezpiecznie jest użyć do ochrony takie surowce jak: pudełka, styropian, folię stretch czy taśmy pakowe. W przypadku, gdy sprzęt składa się z wielu fragmentów, trzeba go rozłożyć oraz osłonić wszystkie części osobno - przede wszystkim, kiedy mamy do czynienia z kruchymi, ruchomymi fragmentami. Sprzęt treningowy musi być nieruchomy w środku kartonu – postarajmy się zatem o to, żeby niezapełnione przestrzenie w skrzyni zapełnić gazetami czy też folią bąbelkową. Elementy nie mogą przesuwać się wewnątrz kartonu.

Na cenę przewozu sprzętu treningowego rzutuje trasa między miejscem załadunku, a miejscem wyładunku urządzenia, waga i wymiary, a także ilość egzemplarzy potrzebnych do przewiezienia. Np., za przewóz sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków kosztowało 160 złotych. Przewóz orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to koszt 200 zł. Za przewóz wózka sportowego na trasie Nowy Ochędzyn – Koleczkowo zapłacono 250 złotych.

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Zalesie Górne, parkowa , 10

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, warszawa, towarowa , 22

Termin elastyczny