(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-11-24 20:59

Transport suzuki

(Nr 1448422)
Transport suzuki

Marka i model:

Suzuki wagon

Waga w kg:

870.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1848.50 km

Informacje dodatkowe:

Transport z Taunton do Racławic

Oferty od Przewoźników (0)

2100 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-11-2016, 09:38

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-27 do 2016-11-28

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2016-11-27, 23:59

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2100 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu wozu uwidacznia się niekiedy, jak nabywamy nowy samochód lub sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, przykładowo z Włoch. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan wozu, jego ciężar i wymiary oraz trasa.

Jak najlepiej i najoszczędniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o przewiezie samochodu na Clicktrans.pl, a już za moment otrzymamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie aut. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego należy upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia samochodu.

Metody przewożenia pojazdu

    Do transportu samochodu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Fundamentalne znaczenie ma profesjonalne zamocowanie samochodu – koła pojazdu powinny być przypięte czteroma taśmami trzymającymi tak, żeby samochód nie zmieniał umiejscowienia w trakcie przewozu. Powinno się nie zapominać również, iż faktyczna masa przyczepy nie może przerastać faktycznej masy pojazdu ciągnącego.

Formalności

    Żeby samodzielnie przewozić samochód osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku jeżeli DMC jest większa niż 3,5 t., najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy przewóz w firmie transportowej na terenie Unii Europejskiej, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, jaki upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Taunton, TA2 7LR, Enmore Road , 43d

Od 25 lis 2016 do 30 lis 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Racławice 295, 32-049

Od 25 lis 2016 do 8 gru 2016