(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2016-11-14 15:34

Transport SZAFA CHŁODNICZA - Barczewo - Poznań

(Nr 1389432)

Długość [m]:

1.4

Szerokość [m]:

0.85

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

200.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 387.70 km

Informacje dodatkowe:

Transport szafy BEZ palety gdyż sprzedawca nie jest w stanie przygotować w takiej formie wysyłki. Do tego jest mało miejsca na wysokość aby zmieścić się w drzwiach wyjściowych. Zabezpieczone będą jedynie narożniki w postaci kartonu i foli. Pod szafę można bezpośrednio podjechać wózkiem (najlepiej z krótkiego boku) gdyż są nóżki, które tworzą dystans od podłoża.

Oferty od Przewoźników (0)

500 zł

ID firmy: 13482
oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

15-11-2016, 10:14

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-16 do 2016-11-19

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn i sprzętu

    Transport maszyn i sprzętu wymaga praktyki ze strony firmy transportowej, która powinna odpowiednio osłonić maszynę, żeby uniknąć uszkodzeń, otarć jak także wgnieceń. Do najczęściej zlecanych przesyłek w kategorii transport maszyn i sprzętu wymienia się: frezarki, młoty, witryny chłodnicze, rozdzielnice elektryczne, konstrukcje stalowe, sprzęt medyczny, piece, maszyny czyszczące, podnośniki jak i wiele innych.

Koszt przewozu urządzeń i sprzętu

    Cena przewozu urządzeń lub sprzętu jest uzależniona często od gabarytu jak i ciężaru przedmiotu oraz od trasy czyli od miejsca załadunku do miejsca wyładunku. W większości przypadkach przewóz maszyn jest transportem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania stosownych certyfikatów jak również dużej znajomości tematu ze strony firmy transportowej. W Polsce średnia cena  transportu maszyn kosztuje 1,28 zł za kilometr. Weźmy na przykład, transport urządzenia wulkanizacyjnego w obrębie Polski to koszt 0,84-2,93 zł za kilometr. Transport lady chłodniczej w obrębie Polski związane jest z kosztem blisko 1,02 zł za kilometr.

Cena przewozu maszyn i sprzętu poza teren Polski

    Często wybieranymi kierunkami w międzynarodowym przewozie maszyn i sprzętu są Niemcy i Anglia. Średni koszt transportu urządzeń i sprzętu za jeden kilometr na trasie Polska – UK jest wydatkiem około 0,70 złotych. Weźmy na przykład, transport spawarki do UK cena wyniesie prawie 0,23 zł/km. Za to na trasie nasz kraj – Niemcy za transport urządzeń poniesiemy koszt blisko 0,95 zł/km. Na tym odcinku za transport maszyny typu oklejarka zapłacimy prawie 1,18 zł/km, a transport frezarki kosztuje 0,54 zł za kilometr.

Adres i termin nadania

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Barczewo, 11-010

Od 20 lis 2016 do 30 lis 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Grzebienisko, 64-553

Od 20 lis 2016 do 30 lis 2016