(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2016-11-30 00:10

Transport szafy wnękowej w częściach Twardogóra - Anglia

(Nr 1474372)
Transport szafy wnękowej w częściach Twardogóra - Anglia

Długość [m]:

240

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

40

Waga w kg:

500.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1879.90 km

Informacje dodatkowe:

Potrzebny transport szafy wnękowej w częściach, kilka płyt meblowych o maksymalnej długości 240cm plus 6 drzwi przesuwnych, szklanych. Waga całkowita ok. 500kg Szafa będzie gotowa za ok. 1.5 - 2 tygodni

Oferty od Przewoźników (0)

1500 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-11-2016, 08:34

Załadunek możliwy w terminach:

2016-12-16

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-12-15, 23:59

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1500 zł

Wiadomości: (1)

ebs_transport
30-11-2016, 08:34
Witam odbiór w piątek 16.12.2016 dostawa na 17.12.2016
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę adresu, czy też z powodu zmiany wyposażenia biura, powinno się zwrócić uwagę na parę kwestii, ponieważ uchybienia w momencie załatwiania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo nerwów lub zasobów finansowych. Kłopoty mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez kolejnych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli, bądź do totalnego zniszczenia oraz konieczności kupna nieużywanego wyposażenia.

    Na początek, jeżeli transportujemy stare meble, trzeba oczywiście je opróżnić z rzeczy i usunąć brud, np. wilgotną szmatką. Później należałoby zastanowić się, czy transportowany mebel zdemontować, czy też nie. W przypadku starszych mebli demontaż ich, może być to niebezpieczne, dlatego że elementy mogą być niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo sofa może stracić swój nienaruszony wygląd oraz stabilność. Natomiast przy bardzo wielkich meblach, takich jak np. łoże, powinniśmy wziąć pod uwagę szerokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki trzeba w następnej kolejności należycie ochronić. Do takich rzeczy przydatne są stare pledy, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy sprzęt, zwracając specjalnie czujność na ważne punkty, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają umiejętność do obijania się i ścierania. Bardzo istotne jest, żeby zwracać uwagę na szklane części, przykładowo szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad poruszaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu mebla doskonale podtrzymuje całość w miejscu. Kiedy chcemy zlokalizować wiarygodną firmę przewozową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji bezpłatnego zlecenia, uzyskamy wiele ciekawych ofert przewozu od sprawdzonych przewoźników. Gdy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najprędzej przygotować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu precyzyjnie przedstawić wszystkie gabaryty przygotowanych do transportu rzeczy, a również opisać ich ciężar i drogę, którą mają pokonać – często od tych kluczowych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Twardogóra, 56-416

Od 12 gru 2016 do 18 gru 2016

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, North Shields, NE29 6JD

Termin elastyczny