(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Specjalnej ostrożności, Inne specjalnej ostrożności Dodano: 2016-12-01 08:22

Transport szyby samochodowej do ’microcara’

(Nr 1481042)
Transport szyby samochodowej do ’microcara’

Długość [m]:

1200

Szerokość [m]:

850

Wysokość [m]:

50

Waga w kg (łączna):

30.00

Typ usługi:

Tylko transport

Instrukcje szczególnej ostrożności:

Szkło

Opakowanie ładunku:

Dobrze zapakowane

Dystans: 692.00 km

Transport przedmiotów specjalnej ostrożności

    Za przesyłki, których transport zobowiązuje do wyjątkowej uwagi uważa się paczki, które łatwo ulegają uszkodzeniom oraz są kruche i łamliwe. Kwalifikujemy do nich na przykład instrumenty muzyczne, rzeczy szklane, antyki, wyroby ceramiczne oraz przedmioty zrobione z delikatnych tworzyw. Wśród najczęściej przewożonych przedmiotów natrafimy na gitary, szklane kabiny prysznicowe, delikatny sprzęt elektroniczny, rzeźby, lustra oraz stoły bilardowe.

    Kwestia właściwego ochronienia paczki jest ważna. Dobrą praktyką jest użyć surowce osłaniające jak przykładowo: folia bąbelkowa, folia stretch oraz papier. Folii bąbelkowej oraz papiery dobrze jest skorzystać do osłonięcia małych elementów – można je dostać w sklepie budowlanym oraz w portalach internetowych. Tymczasem folia stretch wykorzystywana jest do zawinięcia całej rzeczy. Do osłonięcia paczki można zastosować także pledy, styropian, czasopisma, ubrania i taśmy.

Cena transportu paczki o szczególnej ostrożności

    koszt przewozu przesyłki, która jest wyjątkowej ostrożności uzależniony jest od wagi i gabarytów, jak również od trasy pomiędzy miejscem załadunku oraz miejscem rozładunku. Na decydujący koszt może mieć wpływ również konieczność zapewnienia tworzyw osłaniających przez firmę transportową. Np., za transport lustra na odcinku Warta - Gliwice zapłacono niecałe 250 zł. Natomiast za transport zegara nad kominek z Holandii do Łodzi wydano kwotę 200 zł. Za transport rzeźby z kamienia na trasie Umianowice – Warszawa wydano kwotę 300 PLN.

Adres i termin nadania

Polska, Lubuskie, Rzepin, 69-110

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Rzeszów, 35-100

Od 2 gru 2016 do 7 gru 2016