(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-01-03 15:05

transport tarcicy

(Nr 2253525)
transport tarcicy

Długość [m]:

12.6

Szerokość [m]:

2.3

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

2300.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

ładunek spięty taśmą pcv, paleta płyt OSB i GK

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 684.00 km

Full truck load

     Transport towaru zlecany na pełen samochód ciężarowy, interesuje głównie firmy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie wyprowadzają się. Warto przed zamówieniem takiego transportu uściślić kilka najważniejszych zagadnień.

     Po pierwsze, ustalamy sposób załadunku jak i rozładunku przetransportowanych rzeczy. Gdy jest on umiejscowiony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowektóre sprostają udźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku jak i w miejscu rozładunku. W wypadku niedużych przedmiotów czy też ładunków sypkich, trzeba by określić, czy konieczna jest górna plandeka i czy do przewozu starczy odkryta przyczepa. Gdy pragniemy przewieźć płody rolne, produkty spożywcze, to może okazać się obowiązkowe zastosowanie pojazdu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że przewóz produktów łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie odpowiednich świadectw, dodatkowo w przewozie po za granice kraju, przy przekroczeniu określonej wagi towaru, w kilku państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi opłatami.

     Po doprecyzowaniu swoich kryteriów, najczęściej można zlokalizować firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Albowiem ogłoszenia na niej umieszczone, docierają do setek specjalistycznych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dopasowanych do transportu różnorakich paczek, a olbrzymia konkurencja umożliwia dostanie korzystnych cen.

Adres i termin nadania

Istebna, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Karwia, 84-105, Polska

Termin elastyczny