(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Specjalnej ostrożności, Inne specjalnej ostrożności Dodano: 2016-10-19 19:27

transport telewizora

(Nr 1276811)
transport telewizora

Długość [m]:

1.20

Szerokość [m]:

20

Wysokość [m]:

1,5

Waga w kg:

20.00

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Dystans: 1220.10 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport przedmiotów specjalnej ostrożności

    Za paczki, których transport zobowiązuje do szczególnej uwagi uważa się przedmioty, które szybko ulegają uszkodzeniom oraz bywają kruche i łamliwe. Kwalifikujemy do nich np. instrumenty muzyczne, przedmioty tłukące się, dzieła sztuki, wyroby gliniane oraz przedmioty wykonane z delikatnych tworzyw. Wśród często przewożonych rzeczy możemy wyróżnić gitary, szklane kabiny prysznicowe, delikatny sprzęt elektroniczny, lampy, zegary oraz stoły do gry w piłkarzyki.

    Kwestia właściwego zabezpieczenia przesyłki jest zasadnicza. Dobrą praktyką jest zastosować tworzywa osłaniające jak przykładowo: folia stretch, folia bąbelkowa oraz papier. Folii bąbelkowej i kartony najlepiej zastosować do osłonięcia niedużych fragmentów – można je uzyskać w markecie budowlanym oraz w portalach w sieci. Natomiast folia stretch wykorzystywana jest do owinięcia całej rzeczy. Do osłonięcia pakunku można wykorzystać także pledy, styropian, magazyny, ubrania i taśmy.

Cena przewozu paczki o wyjątkowej ostrożności

    Cena transportu paczki, która wymaga wielkiej ostrożności uzależniony jest od ciężaru oraz wymiarów, a także od odległości pomiędzy miejscem załadunku i miejscem rozładunku. Na decydującą cenę może rzutować także niezbędność zapewnienia surowców zabezpieczających przez firmę transportową. Przykładowo, za transport lustra na odcinku Gliwice – Warta zapłacono prawie 250 zł. Natomiast za transport zegara kominkowego z Holandii do Łodzi wydano kwotę 200 złotych. Za przewóz rzeźby kamiennej na odcinku Warszawa – Umianowice wydano kwotę 300 PLN.

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Reda, 84-240

Od 21 paź 2016 do 31 paź 2016

Adres i termin dostawy

Niemcy, Frittlingen, 78665

Termin elastyczny