(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2016-11-23 18:24

TRANSPORT TROCIN

(Nr 1441422)
TRANSPORT TROCIN

Waga w kg:

26.00

Budżet zlecenia [zł]:

1zł

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 54.40 km

Informacje dodatkowe:

zlecę transport trocin z miejscowości Maciejowa pod Jelenią Górą do Jaroszowa obok Strzegomia ilośc ok 160-200m3. najlepiej na dwa razy.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport wywrotką

    W momencie kiedy szukasz przewozu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, dobrą opcją jest transport samochodem - wywrotką.

    Wywrotka to typ samochodu ciężarowego, a dzięki charakterystycznej budowie skrzyni ładunkowej, która jest zrobiona z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalne zawiasy, które można albo uchylać na boki, albo umożliwia otwieranie znajdującej się z tyłu klapy. Takie rozwiązanie daje wygodny dostęp do powierzchni załadunkowej. Ułatwia to znacznie załadunek i rozładunek towaru, a co za tym idzie oszczędza czas. Ciężarówki wywrotki różnią się w zależności od rozmiaru ładunku, który mogą zabrać oraz od metody wyładunku. Największą masę przetransportują samochody - wywrotki ciężkie, które są tylnozsypowe i są w stanie przewieść aż 32 tony.

    Żeby znaleźć dobrą ofertę dla transportu na wywrotce, warto wystawić w serwisie - na stronie Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, dzięki któremu dotrze się do tysięcy różnych firm zajmujących się przewozem. Przy wystawianiu ogłoszenia należy wybrać „Zleć transport”, a następnie trzeba wybrać opcje „Ładunki” i podkategorię „Wywrotka”. Warto, jak najdokładniej opisać, to co posiadasz do przetransportowania, podać trasę i termin, to ułatwi firmą transportowym dokładniej wycenić transport i zaproponować najlepszą cenę.

    Przykładowy koszt za transport wywrotką na trasie w Polsce to 1600 zł. Przewożono 25 ton gruzu na odcinku o długości ponad 400 kilometrów, czyli dzięki serwisowi Clicktrans, przewóz kosztował 900 PLN taniej, niż normalna stawka.

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Jelenia Góra

Od 1 gru 2016 do 14 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Strzegom

Od 1 gru 2016 do 14 gru 2016