(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2018-05-24 14:41

TRANSPORT W OBIE STRONY KRAKÓW-LONDYN-KRAKÓW (Nr 2745652)

TRANSPORT W OBIE STRONY KRAKÓW-LONDYN-KRAKÓW

Długość [m]:

0.65

Szerokość [m]:

0.35

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

60.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1635.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt przewozu różnych towarów jest uzależniony od gabarytów towaru, terminu transportu oraz dystansu między miejscem załadunku i wyładunku.

Klasyfikacje ładunków

    Przewóz ładunków dzielimy na podgrupy takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełny samochód dostawczy, pojemniki metalowe oraz ciężarówka – wywrotka.

    Palety - obejmują podstawę, na której można układać mniejsze przedmioty lub pakunki. Najpopularniejszym typem palety są palety euro. Na paletach często przewozi się meble, szkło, materiały budowlane (takie jak farby, panele itd.), okna czy towary chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to przewóz towaru, który musi być przewożony pojazdem - Tirem oraz zapełnia tylko część przestrzeni ładunkowej. Do takiego rodzaju przewozu stosuje się ciągniki siodłowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

    Pełna ciężarówka - FTL odnosi się do przewozu ładunku, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej samochodu - Tira.
Do takiego rodzaju transportu stosuje się różnego rodzaju ciężarówki.

    Pojemniki metalowe – Transport niektórych towarów wymaga użycia kontenera – szczególnie w przypadku transportu ładunków w postaci płynu i towarów sypkich. W kontenerach można też transportować towary drobne w opakowaniach – skrzyniach, kartonach itp. W kontenerach można przewozić także palety.

    Wywrotka – pomaga w transporcie materiałów płynnych i sypkich – można rozpoznać ją dzięki charakterystycznej skrzyni ładunkowej, przekręconej w tył lub na bok.

    Inne ładunki – towary, które nie zaliczają się do powyższych kategorii wówczas zalicza się je do ładunków pozostałych. Znajdziemy tu m.in. zlecenia dotyczące przewozu popiołu czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

Kraków, Polska

Od 30 maj 2018 do 3 cze 2018

Adres i termin dostawy

The Walk, Wielka Brytania

Termin elastyczny