(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Paczki Dodano: 2016-11-21 18:59

Transport Warszawa Glasgow

(Nr 1428312)

Długość [m]:

40cm

Szerokość [m]:

30cm

Wysokość [m]:

25cm

Waga w kg (łączna):

10.00

Ilość sztuk:

10

Dystans: 2306.90 km

Transport paczek

    Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej rozmiarów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby znaleźć najbardziej korzystną usługę transportu pakunku, dobrą praktyką jest wystawić darmowe ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem można podać typ przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć rzeczy kruche i tłukliwe. Te wskazówki są bardzo istotne, gdy planujemy przesłać przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje dodatkowej czujności. Nim wybierzesz przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując paczkę do przewozu warto pamiętać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można wypełnić kawałkami styropianu, papieru lub materiałem. W szczególności kruche paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć surowce do zapakowania pakunku?

    Kartony i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim zapakujemy rzecz do opakowania, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie niepotrzebne naklejki i teksty, które mogą zwieść przewoźnika. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić wierzch kartonu. Do powierzchni kartonu umieśćmy białą kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa, 02-682

Od 21 lis 2016 do 2 gru 2016

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Glasgow, Glasgow G33, Wi, Irongray

Od 4 gru 2016 do 10 gru 2016