(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Kontener Dodano: 2016-11-24 12:41

Transport Warszawa - Poznań 4 kontenery socjalne 20m

(Nr 1445512)
Transport Warszawa - Poznań 4 kontenery socjalne 20m

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

2,3

Waga w kg:

2000.00

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Budżet zlecenia [zł]:

1600

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 309.50 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport kontenerów

    Kontenery to wykonane z metalu pojemniki stosowane w przewozie niewielkich paczek (drobnicy), które zazwyczaj podzielone są na mniejsze paczuszki lub zwykle są zapakowane w worki, skrzynie lub pudła. Drobnica może być także przewożona na europaletach. Metalowe pojemniki służą do transportu zarówno produktów sypkich, jak i cieczy oraz takich produktów, które wymagają podgrzewania lub ochładzania.

    Konstrukcja kontenera jest solidna, co umożliwia wielokrotne użytkowanie. Każdy metalowy pojemnik posiada stosowny sprzęt, który umożliwia przytwierdzanie i przestawianie kontenera z jednego samochodu na inny. Kontenery z reguły transportuje się pojazdami ciężarowymi.

Typy metalowych pojemników

    Najpopularniejszym typem kontenera jest kontener 20-stopowy, z reguły określany jako kontener 1C. Jest to kontener o objętości blisko 33 metrów kwadratowych. Wymiary w środku kontenerów 20-stopowych są równe 5919 mm x 2340 mm x 2380 mm.
Pojemnik kategorii 1A jest pojemnikiem 40-stopowym, a jego wymiary w środku są równe 2230 mm x 2438 mm x 2191 mm. W kontenerach 1A i 1C można przetransportować prawie 10 europalet. Kontenery te zazwyczaj wykorzystuje się w przewozie materiałów zapakowanych.

    Osiągalne bywają również pojemniki 20-stopowe i 40-stopowe kategorii „open top” – tych kontenerów rozmiary są podobne do kontenerów 1C i 1A, z tą różnicą, że otwierają się one od góry. Ten rodzaj pojemników stosuje się przy przewożeniu materiałów ładowanych z góry i surowców sypkich.

    Gatunek kontenera „flat rack” stosowany jest w transporcie pakunków gigantycznych i ciężkich towarów. Ten typ pojemnika w odmianie „collapsible” posiada dodatkowo składane ściany.

    Dalszymi typami kontenera są kontenery chłodnicze, ogrzewane, termiczne mechanicznie chłodzone. Pojemniki metalowe „high cube” używa się w przewozie ładunków przestrzennych. Kontenery „open side” posiadają rozchylane boki i wieko górne. Kontenery gatunku „rolling floor” posiadają podłogę toczną. Występują także kontenery cysterny, pojemniki agregaty, pojemniki z obudową.

Koszt przewozu kontenera

    Cena transportu pojemnika metalowego jest zależna od wymiarów i typu transportowanego ładunku, drogi oraz szczególnych warunków, które firma transportowa musi wykonać w trakcie transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 24 lis 2016 do 26 lis 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Poznań

Od 29 lis 2016 do 30 lis 2016