(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-01-29 15:55

transport wełny mineralnej wrocław leeds

(Nr 2331992)
transport wełny mineralnej wrocław leeds

Długość [m]:

13

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

5000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1685.00 km

Full truck load

     Przewóz towaru zlecany na pełną ciężarówkę interesuje w pierwszej kolejności firmy. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie zmieniają miejsce zamieszkania. Opłaca się przed zamówieniem takiego przewozu ustalić kilka priorytetowych zagadnień.

     W pierwszej kolejności, należy ustalić sposób załadunku oraz wyładunku przetransportowanych rzeczy. Kiedy znajduje się na paletach, to nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe mogące unieść jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku oraz w miejscu rozładunku. W przypadku małych paczek czy też towarów sypkich, warto sprecyzować, czy niezbędna jest górna osłona i czy do przewozu wystarczy nieprzykryta naczepa. Jeżeli chcemy przetransportować rośliny, towary spożywcze, to może okazać się potrzebne użycie samochodu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że transport produktów łatwopalnych i niebezpiecznych wymaga posiadanie właściwych dokumentów, dodatkowo w transporcie do innych krajów, przy przekroczeniu określonego ciężaru ładunku, w kilku państwach należy się liczyć z dodatkowymi kosztami.

     Po zdefiniowaniu swoich wymogów, bezproblemowo można zlokalizować firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Albowiem oferty na niej umieszczone, trafiają do tysięcy profesjonalnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę aut dostosowanych do transportu różnorakich paczek, zaś duża konkurencja umożliwia dostanie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Wrocław, 40-203, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Leeds, Wielka Brytania

Termin elastyczny