(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-07-27 08:54

transport wersalki Warszawa Jasło

(Nr 1924589)
transport wersalki Warszawa Jasło

Długość [m]:

200

Szerokość [m]:

120

Wysokość [m]:

110

Waga w kg (łączna):

70.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

100

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 339.00 km

Informacje dodatkowe:

Transport wersalki z Warszawy do Jasła, odbiór wersalki z Warszawy (okolice zoo) jednego dnia po godzinie 17 lub w dni weekendowe do ustalenia, dostawa następnego dnia lub w terminie uzgodnionym z Wykonawcą, Wyniesienie (II piętro, mieści się do windy, dobry dostęp do parkingu) i rozładunek po stronie Usługobiorcy, w domu jestem tylko ja sama.

Oferty od Przewoźników (0)

250 zł

ID firmy: 81112
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-07-2017, 15:57

Załadunek możliwy w terminach:

2017-08-02

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Zaladunek w Srode, Rozladunek w Czwartek lub Piatek

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości: (1)

Grzegorz S. (Przewoźnik)
27-07-2017, 15:57
Zaladunek w Srode, Rozladunek w Czwartek lub Piatek

350 zł

ID firmy: 36492
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-07-2017, 09:35

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-01 do 2017-08-05

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Transport 200 + wniesienie 150

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości: (1)

Łukasz W. (Przewoźnik)
27-07-2017, 09:36
Transport 200 + wniesienie 150
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy planujemy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany adresu lub z powodu zmiany wyposażenia biura, powinno się zwrócić uwagę na parę kwestii, bowiem uchybienia na etapie załatwiania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo cierpliwości lub zasobów finansowych. Kłopoty mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez dalszych kilka lat, aż do kolejnej wymiany mebli albo do doszczętnego uszkodzenia i konieczności kupna nieużywanego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, kiedy przewozimy podniszczone meble, powinno się oczywiście je opróżnić z rzeczy i przeczyścić, np. wilgotną ściereczką. Później należałoby przeanalizować, czy transportowany mebel rozmontować, czy też nie. W wypadku starszych mebli rozmontowywanie ich, bywa niebezpieczne, gdyż elementy mogą być trudne do ponownego zmontowania, a mebel jak np. sofa może stracić swój nienaruszony wygląd oraz stabilność. Jednakże przy bardzo olbrzymich przedmiotach, takich jak na przykład łóżko, powinniśmy wziąć pod uwagę wielkość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki należy później należycie ochronić. Do takich rzeczy przydatne są stare pledy, prześcieradła, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy meble, zwracając wyjątkowo czujność na newralgiczne punkty, którymi są narożniki mebli, gdyż mają tendencję do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, żeby zwrócić swoje zainteresowanie na tłukące się części, np. szklane drzwiczki. Aby zapanować nad przesuwaniem się rzeczy i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu rzeczy doskonale podtrzymuje wszystko w miejscu. Żeby odszukać solidną firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji nieodpłatnego ogłoszenia, otrzymamy dużo ciekawych propozycji transportu od zweryfikowanych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najsprawniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę transportową, warto w ofercie dokładnie opisać wszystkie gabaryty przyszykowanych do przewozu mebli, a również opisać ich wagę i drogę, którą mają pokonać – zazwyczaj od tych kluczowych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Jasło, Polska

Termin elastyczny