(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-09-06 12:09

transport wersalki Warszawa Jasło

(Nr 2012093)
transport wersalki Warszawa Jasło

Długość [m]:

200

Szerokość [m]:

120

Wysokość [m]:

110

Waga w kg (łączna):

70.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

100

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 352.00 km

Informacje dodatkowe:

Transport wersalki z Warszawy do Jasła, odbiór wersalki z Warszawy (okolice zoo) jednego dnia po godzinie 17 lub w dni weekendowe do ustalenia, dostawa następnego dnia lub w terminie uzgodnionym z Wykonawcą, Wyniesienie (II piętro, mieści się do windy, dobry dostęp do parkingu) i rozładunek po stronie Usługobiorcy, w domu jestem tylko ja sama.

Oferty od Przewoźników (0)

349 zł

ID firmy: 498459
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-09-2017, 17:07

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-08 do 2017-09-09

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Załadunek piatek / sobota, dostawa poniedziałek. Kierowca do pomocy.

Cena (zawiera VAT): 349 zł

Wiadomości:

400 zł

ID firmy: 257402
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-09-2017, 12:12

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-07 do 2017-09-30

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam Przed zaakceptowaniem konieczny kontakt na clicktrans

Cena (zawiera VAT): 400 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania, czy też z powodu zmiany umeblowania mieszkania, powinno się zwrócić uwagę na szereg kwestii, gdyż uchybienia w momencie przygotowania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości lub pieniędzy. Kłopoty mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym nowym pokoju gościnnym przez dalszych parę lat, aż do kolejnej zmiany mebli, bądź do całkowitego uszkodzenia oraz potrzeby nabycia nieużywanego wyposażenia.

    Na początek, jak transportujemy nienowe meble, trzeba naturalnie je opróżnić z zawartości i usunąć brud, przykładowo wilgotną gąbką. Następnie wypadałoby zastanowić się, czy dany mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W przypadku wieloletnich mebli demontaż ich, bywa niebezpieczne, albowiem części mogą być nieproste do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo stół może stracić swój pierwotny kształt oraz stabilność. Natomiast przy bardzo wielkich obiektach, takich jak przykładowo łoże, musimy zwrócić uwagę na wielkość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki należy później odpowiednio zabezpieczyć. Do tego przydadzą się używane pledy, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy wyposażenie, zwracając niezwykle czujność na istotne punkty, którymi są kanty mebli, gdyż mają umiejętność do obijania się i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwracać swoje zainteresowanie na tłukące się części, na przykład szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad przesuwaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu przedmiotu rewelacyjnie utrzymuje całość w miejscu. Aby wyszukać dobrą firmę transportową, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji bezpłatnego ogłoszenia, dostaniemy dużo interesujących ofert przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Gdy potrzebujemy jak najzwinniej i jak najprędzej zorganizować usługę przewozową, warto w ofercie dokładnie przedstawić wszystkie gabaryty przygotowanych do transportu mebli, a także opisać ich ciężar i drogę, którą mają pokonać – często od tych kluczowych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Jasło, Polska

Termin elastyczny