(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Palety Dodano: 2016-12-01 18:57

Transport wódki do Gruzji (Poti) paleta półlitrowych butelek wódki

(Nr 1484952)
Transport wódki do Gruzji (Poti) paleta półlitrowych butelek wódki

Waga w kg:

1.00

Ilość sztuk:

1 paleta

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Dystans: 2282.60 km

Informacje dodatkowe:

Potrzebuję przewieźć wódkę do Gruzji (z Polski). Niestety na pierwszy rzut mam tylko jedną paletę. Następny transport może być już większy. Współpraca nie musi się konczyc po jednym transporcie, gdyz takich zlecen moge miec wiecej w przyszlosci.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport palet

    Palety pomagają w przewozie ładunków różnego gatunku – tworzą platformę, na której łatwo można przetransportować nieduże pakunki oraz rzeczy. Transport na paletach to najczęściej wybierana metoda przewozu cięższych towarów. Na paletach często transportuje się paczki przekraczające 70 kg – bramki żeliwne, skrzynki, produkty budowlane, itp. Aby precyzyjnie oszacować koszt przewozu ładunku na paletach, można skorzystać z serwisu Clicktrans.pl, dzięki temu otrzymamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie paletowym. W wycenie transportu kluczowe znaczenie miewa ilość palet, ciężar ładunku oraz rodzaj przewożonych rzeczy. Ładunki znajdujące się na paletach wynoszone są dzięki wózkom widłowym.

Europalety i pozostałe typy palet

    W przewozie paletowym góruje europaleta, określana także jako paleta EURO, paleta EPAL lub paleta EURO EPAL. Przepisowa Europaleta posiada wielkość 800x1200x150 mm oraz jest zrobiona z drewna. Przy transporcie przemysłowym stosuje się również palet „angielek” o wymiarach 1200x1200x144 mm. Palety skierowane do transportu w pojemnikach metalowych mają rozmiary 1135x1133 milimetrów. W przemyśle chemicznym stosuje się natomiast palety spełniające standardy CP. Palety zrobione z drewna ostatnio zastępowane są paletami zrobionymi z plastyku, które posiadają okres przydatności do10-15 lat.

Koszt przewozu palet w Polsce
    Przeciętna cena netto przewozu palet  w Polsce wynosi 187,8 zł, a to wynosi 57 groszy za km.

Ceny przewozu palet w Europie

    Transport palet za granicą to średni koszt 581 złotych i to wynosi 46 groszy za kilometr.

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 8 gru 2016 do 31 sty 2017

Adres i termin dostawy

Gruzja, Poti

Od 15 gru 2016 do 28 lut 2017