Transport wody do celów technologicznych - cysterna (Nr 6993107)

Transport wody do celów technologicznych - cysterna

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Konieczna cysterna do napełnienia wodą.

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 13.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Od 1 cze 2021 do 30 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Termin elastyczny


Transport innych ładunków

Transport innych ładunków

Koszt transportu ładunków jest uzależniony od rozmiaru ładunku, daty transportu jak również od odcinka pomiędzy miejscem załadunku i rozładunku.

Rodzaje ładunków

Przewóz towarów rozdzielamy na podgrupy takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełna ciężarówka, pojemniki metalowe oraz ciężarówka – wywrotka.

Palety - obejmują podłoże, na którym umieszcza się mniejsze rzeczy lub pakunki. Najbardziej rozpowszechnionym typem palety są palety euro. Na paletach najczęściej transportuje się artykuły spożywcze, paczki, materiały budowlane (takie jak farby, panele itd.), drzwi jak także produkty chemiczne.

Niepełna ciężarówka - LTL to przewóz towaru, który powinno się przewozić samochodem - Tirem i zajmuje jedynie fragment przestrzeni ładunkowej. Do tego typu transportu używa się samochody ciężarowe skrzyniowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

Pełny samochód dostawczy - FTL dotyczy transportu towaru, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej pojazdu ciężarowego.
Do takiego rodzaju transportu korzysta się z różnego typu ciężarówki.

Pojemniki metalowe – Przewóz pewnych towarów może wymagać kontenera – głównie w przypadku transportu ładunków w postaci płynu oraz towarów sypkich. W tych pojemnikach metalowych można także przewozić drobnicę w paczkach – skrzyniach, pudełkach itp. W kontenerach można przewozić także palety.

Ciężarówka – wywrotka – służy do przewozu materiałów w postaci płynu i sypkich – można rozpoznać ją dzięki charakterystycznej skrzyni ładunkowej, przechylonej do tyłu lub na bok.

Inne towary – ładunki, które nie zaliczają się do wcześniej wymienionych typów wówczas zalicza się je do ładunków innych. Znajdziemy tu na przykład zlecenia odnoszące się do transportu popiołu czy transportu okien.