(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2016-11-28 13:01

transport worków na paletach

(Nr 1463072)
transport worków na paletach

Długość [m]:

13.6

Szerokość [m]:

2,40

Wysokość [m]:

2,45

Waga w kg:

24.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

worki/big bagi

Budżet zlecenia [zł]:

850

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 306.10 km

Informacje dodatkowe:

wymagana szczelna naczepa firanka 13,6 lkw oraz pasy.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełnej ciężarówki

     Przewóz ładunku zamawiany na pełną ciężarówkę przyciąga w głównej mierze firmy. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie zmieniają miejsce zamieszkania. Opłaca się przed zleceniem takiego transportu po ustalać kilka newralgicznych rzeczy.

     Pierwsza sprawa, to ustalamy sposób załadunku jak i rozładunku przewożonych rzeczy. Jeśli jest on umiejscowiony na paletach, to nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe, które mogą dźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku jak i w miejscu rozładunku. W wypadku niewielkich przedmiotów czy też produktów sypkich, należy uściślić, czy potrzebna jest górna osłona oraz czy do przewozu może być odkryta naczepa. Kiedy zamierzamy przewieźć rośliny, towary spożywcze, wówczas może okazać się niezbędne skorzystanie z pojazdu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz towarów łatwopalnych i niebezpiecznych wymaga posiadanie należytych zaświadczeń, na dodatek w transporcie zagranicznym, przy przekroczeniu określonej wagi towaru, w kilku państwach powinno się liczyć z dodatkowymi kosztami.

     Po zdefiniowaniu swoich warunków, bezproblemowo można znaleźć przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Ponieważ ogłoszenia na niej umieszczone, trafiają do bardzo dużej ilości profesjonalnych firm, które posiadają potrzebną gamę aut dopasowanych do przewozu różnorodnych paczek, zaś duża konkurencja pozwala otrzymanie korzystnych cen.

Adres i termin nadania

Polska, Świętokrzyskie, Krasocin, 29-105

Od 28 lis 2016 do 30 lis 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Stary Brus, 22-244

Od 28 lis 2016 do 1 gru 2016