(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Transport wozkow kwiatowych. (Nr 6430274)

Długość [m]:

1.35

Szerokość [m]:

1.15

Wysokość [m]:

1.9

Waga w kg (łączna):

400

Budżet zlecenia [zł]:

200

Dystans: 362.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Wyszków

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Rzeszów

Termin elastyczny


Transport maszyn i sprzętu

Transport urządzeń jak i różnego sprzętu potrzebuje praktyki ze strony przewoźnika, który musi odpowiednio ochronić maszynę, aby uniknąć zniszczeń, otarć jak również wgięć. Do najczęściej zlecanych przesyłek w kategorii transport maszyn i sprzętu wymienia się: spawarki, wyważarki, schładzarki, rozdzielnice elektryczne, konstrukcje stalowe, sprzęt medyczny, urządzenia solaryjne (solaria), urządzenia czyszczące, podnośniki oraz dużo innych.

Koszt przewozu urządzeń lub sprzętu

Cena przewozu maszyn lub sprzętu jest związana często od wymiarów jak i wagi przedmiotu, a dodatkowo od odległości od miejsca załadunku do punktu wyładunku. Często przewóz urządzeń jest transportem ponadgabarytowym i wymaga odpowiednich zaświadczeń oraz profesjonalnej wiedzy ze strony firmy transportowej. W Polsce śr. cena  przewozu urządzenia kosztuje 1,28 zł/km. Przykładowo, transport urządzenia wulkanizacyjnego w obrębie Polski kosztuje 0,84-2,93 zł za kilometr. Transport lady chłodniczej na terenie Polski związane jest z ceną prawie 1,02 zł za kilometr.

Cena transportu urządzeń i sprzętu na obczyznę

Często wybieranymi kierunkami w międzynarodowym transporcie maszyn lub sprzętu są Niemcy oraz UK. Średni koszt przewozu urządzeń i sprzętu za jeden km na trasie nasz kraj – Anglia wynosi 0,70 złotych. Orientacyjnie np., przewóz spawarki do UK zapłacimy niecałe 0,23 zł za kilometr. Za to na trasie nasz kraj – Niemcy za transport urządzeń będzie kosztował blisko 0,95 zł/km. Na tej trasie za przewóz maszyny typu oklejarka zapłacimy średnio 1,18 zł/km, a transport frezarki kosztuje 0,54 zł/km.