(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Palety Dodano: 2016-11-24 22:17

Transport Wrocław - Wiedeń, 5 palet, lacznie ok. 4 tony

(Nr 1448952)
Transport Wrocław - Wiedeń, 5 palet, lacznie ok. 4 tony

Wysokość [m]:

0,9

Waga w kg:

4500.00

Ilość sztuk:

5

Typ usługi:

Tylko transport

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 531.80 km

Informacje dodatkowe:

Zlecę przewiezienie: 5 palet z materialami budowlanymi: kafelki i klej, 6 szt drzwi drewnianych 2,2m x 1m zapakowanych w kartony szafa w elementach 2,5m x 1m z Bielany Wrocławskie do Münchendorf k. Wiednia. Zaladunek w poniedzialek 5 grudnia ok. poludnia, rozladunek 5 drudnia wieczorem. Waga calosci ok. 4 - 4,5 tony.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport palet

    Palety służą do transportu ładunków różnego rodzaju – stanowią platformę, na której nietrudno można przewieźć małe pakunki i rzeczy. Transport paletowy to przeważnie wykorzystywana metoda transportu dużej ilości ładunków. Za pomocą palet głównie przewozi się towary ważące więcej niż 70 kg – bramki metalowe, pudła, materiały budowlane, itd. Aby dobrze oszacować koszt przewozu ładunku na paletach, warto skorzystać z serwisu Clicktrans.pl, a uzyskamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie paletowym. W szacowaniu kosztów transportu kluczowe znaczenie ma liczba palet, waga ładunku i typ transportowanych przedmiotów. Paczki znajdujące się na paletach wynoszone są dzięki wózkom widłowym.

Europalety oraz inne typy palet

    W transporcie na paletach przoduje europaleta, opisywana także jako paleta EURO, paleta EPAL lub paleta EURO EPAL. Klasyczna Europaleta posiada wymiary 800x1200x150 mm i jest wyprodukowana z drewna. Przy transporcie przemysłowym stosuje się również palet „angielek” o wielkości 1200x1200x144 milimetrów. Palety skierowane do transportu w pojemnikach metalowych mają wielkość 1135x1133 milimetrów. W przemyśle chemicznym stosuje się natomiast palety spełniające normy CP. Palety drewniane w ostatnich latach zastępowane są paletami plastikowymi, które nadają się do użytku przez przez10-15 lat.

Cena transportu palet w kraju
    Średnia cena netto przewozu palet  w obrębie kraju kosztuje 187,8 zł i to wynosi 57 gr na kilometr.

Ceny przewozu palet na trasach międzynarodowych

    Transport palet po za granicami Polski to przeciętny koszt 581 złotych i to wychodzi 46 groszy za kilometr.

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Wroclaw

5 gru 2016

Adres i termin dostawy

Austria, Wien, Österreich

5 gru 2016