(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-11-21 21:00

Transport z Bordeaux

(Nr 1429132)
Transport z Bordeaux

Marka i model:

VW Passat

Waga w kg:

1500.00

Budżet zlecenia [zł]:

1300

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2006.40 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2980 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

21-11-2016, 22:37

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-21 do 2016-11-30

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :)

Cena (zawiera VAT): 2980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu pojazdu pojawia się nierzadko, jeżeli zakupujemy nowy samochód lub sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, na przykład z Wielkiej Brytanii. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan auta, jego ciężar i wymiary oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najtaniej transportować wóz?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o transporcie wozu na Clicktrans.pl, a już w parę minut otrzymamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie pojazdów. W trakcie wyboru firmy transportowej warto przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia pojazdu.

Sposoby transportu pojazdu

    Do przewiezienia samochodu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma dokładne przymocowanie pojazdu – koła wozu należy przypiąć 4 pasami trzymającymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał położenia w trakcie przewozu. Wypada pamiętać również, rzeczywista waga naczepy nie może przewyższać faktycznej masy samochodu holowanego.

Procedury

    Żeby samodzielnie transportować pojazd osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku kiedy DMC jest większa niż 3,5 tony, zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy transport w przedsiębiorstwie transportowym na terenie Unii Europejskiej, zazwyczaj wymagany będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, który upełnomocnia przewoźnika do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Francja, Bassens

Od 29 lis 2016 do 5 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Wtelno, 86-011, Szkolna, 6

Termin elastyczny