(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-11-29 17:11

Transport z Holandi - Volkswagen Transporter

(Nr 1471712)
Transport z Holandi - Volkswagen Transporter

Marka i model:

VW Transporter - T5 -

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1076.10 km

Informacje dodatkowe:

Wymagania: - CMR - F.V. Ubezpieczenie przewoźnika

Oferty od Przewoźników (0)

1800 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-12-2016, 16:13

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-07 do 2016-12-31

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Dzień dobry, posiadamy licencję na transport, ubezpieczenie OCP na samochody używane, CMR. CENA BRUTO Z F.VAT. Zapraszam.

Cena (zawiera VAT): 1800 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu wozu uwidacznia się najczęściej, kiedy kupujemy nowy samochód czy też ściągamy go od wcześniejszego posiadacza, np. z Niemiec. Ostateczny koszt i zorganizowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan auta, jego waga i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najtaniej transportować auto?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o przewiezie samochodu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę otrzymamy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie wozów. Przed wyborem firmy transportowej warto upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia auta.

Metody przewożenia wozu

    Do transportu wozu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Zasadnicze znaczenie ma dokładne przymocowanie pojazdu – koła wozu powinny być przypięte 4 taśmami mocującymi tak, żeby wóz nie zmieniał umiejscowienia podczas transportu. Trzeba nie zapominać także, faktyczna waga przyczepy nie może przekraczać faktycznej masy pojazdu holowanego.

Procedury

    Żeby samodzielnie transportować wóz osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie gdy DMC jest większa niż 3,5 tony, zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy transport w przedsiębiorstwie transportowym na terenie Unii Europejskiej, zazwyczaj wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, który upoważnia firmę transportową do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Holandia, Barneveld, 3771 Barneveld

Od 5 gru 2016 do 7 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Rawa Mazowiecka, 96-200

Od 6 gru 2016 do 8 gru 2016