(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2016-11-25 18:12

Transport z Sokółka do Kraków Niepołomice

(Nr 1452722)
Transport z Sokółka do Kraków Niepołomice

Marka i model:

renault cergos 340

Długość [m]:

5,5

Szerokość [m]:

259

Wysokość [m]:

273

Waga w kg:

5000.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 526.30 km

Informacje dodatkowe:

Traktor z zamontowanym turem bez osprzetu dlugosc samego traktore to 458 cm

Oferty od Przewoźników (0)

3290 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-11-2016, 10:12

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-27 do 2016-12-10

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

inne

Opis oferty:

Dzień dobry :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Miłego dnia.

Cena (zawiera VAT): 3290 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Przewóz pojazdów uprawnych prawie zawsze jest przewozem o dużych rozmiarach. Do maszyn rolniczych klasyfikujemy ciągniki rolnicze, przyczepy rolnicze, młocarnie, rozsiewacze nawozów, zgrabiarki jak i dużo innych. Wielkie urządzenia uprawne bywają maszynami nienormatywnymi. Pojazdy te nie powinny zwyczajnie poruszać się po polskich trasach, ze względu na fakt, że ich wielkość przewyższa dozwolone gabaryty zakładane przez przepisy w Polsce jak także w UE. Komplikację powodować może dodatkowo napór osi urządzeń uprawnych, który przerasta normy możliwe dla większości tras.

Jak przewozi się pojazdy rolnicze?

    Do przewozu urządzeń i pojazdów rolniczych zazwyczaj stosuje się naczepy rodzaju semi i tiefbett. Przewoźnicy oferujący transport maszyn uprawnych mają należycie przystosowanymi lawetami, jakie potrafią przewieźć urządzenia rolnicze, których ciężar wynosi do kilku ton, jak przykładowo opryskiwacze. Przewoźnik podejmujący się przewozu urządzenia rolniczego powinien specjalizować się w przewozie nienormatywnym, a również powinien posiadać przepisowe uprawnienia, sprzęt specjalistyczny i praktykę. W przypadku, kiedy pojazd przewyższa dozwolone standardy gabarytami lub ciężarem, konieczne jest otrzymanie odpowiedniego pozwolenia, a jeszcze potrzebny będzie udział pilota przy przewozie.

Koszt przewozu urządzeń uprawnych

    Koszt transportu maszyny uprawnego jest zależna od wymiarów, ciężaru i sprawności pojazdu. Na wycenę transportu wpływa także odległość pomiędzy miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Szczególnym elementem może być jeszcze czas przewozu.

Adres i termin nadania

Polska, Lubuskie, chwaszczewo 16, 16-100

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Niepołomice, 32-005

Termin elastyczny