(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2016-11-29 09:39

transport zboża do portu

(Nr 1468402)
transport zboża do portu

Waga w kg:

25.00

Budżet zlecenia [zł]:

95 zł netto za przewiezioną tonę do negocjacji

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 567.60 km

Informacje dodatkowe:

Witam, Do przewiezienia jest kukurydza w ilości około 300 ton z Gorzyce 33-250 do portu Gdańsk 80-044. Załadunek bez kolejek w czasie krótszym niż 55 min. Plac utwardzony, waga 3 km od gospodarstwa. Szybka płatność, może być przedpłata. Pozdrawiam Bożena Pawelec

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport ładunku wywrotką


Transport wywrotką


 


        Kiedy poszukujesz transportu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, dobrą alternatywą jest transport na wywrotce.


            Samochód - wywrotka to typ samochodu ciężarowego, a dzięki charakterystycznej budowie skrzyni ładunkowej, która jest wykonana z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalistyczne zawiasy, które można albo rozchylać na boki, albo pozwala otwieranie znajdującej się z tyłu klapy. To rozwiązanie daje wygodny dostęp do przestrzeni ładunkowej. Umożliwia to łatwiejszy załadunek i rozładunek towaru, a więc oszczędza czas. Wywrotki dzielą się w zależności od pojemności towaru, który mogą przewieźć oraz od sposobu wyładunku. Największe ciężary mogą przewieźć wywrotki ciężkie, które są tylnozsypowe i są w stanie przewieść 32 tony.


            Aby dostać ciekawą ofertę dla transportu na samochodzie wywrotce, warto wystawić w serwisie - na stronie Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, które dotrze do kilku tysięcy różnych firm zajmujących się transportem. Przy wystawianiu ogłoszenia należy zaznaczyć opcję „Zleć transport”, a następnie trzeba wybrać opcje „Ładunki” i podkategorię „Wywrotka”. Warto, jak najdokładniej opisać, to co masz do przewiezienia, podać trasę i termin, to pomoże firmą transportowym dokładniej wycenić transport i zaoferować najlepszą cenę.


            Przykładowy koszt za transport wywrotką na terenie Polski to 1600 . Transportowano 25 ton gruzu na odcinku o długości ponad 400 km, co oznacza, że dzięki giełdzie transportowej Clicktrans, transport wyniósł 900 mniej, niż standardowa opłata.


Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Gorzyce, 33-250

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdańsk, 80-280

Termin elastyczny