(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2016-12-01 13:13

transport żużel

(Nr 1482912)
transport żużel

Waga w kg:

20.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 53.50 km

Informacje dodatkowe:

transport ok 40 kursów na tej trasie najlepiej powroty

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport wywrotką

    W momencie kiedy szukasz transportu dla materiałów sypkich, płynnych lub kawałkowych, najlepszą alternatywą jest transport na wywrotce.

    Samochód - wywrotka to model pojazdu ciężarowego, dzięki specyficznej budowie skrzyni załadunkowej, która jest wykonana z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalne zawiasy, które można albo uchylać na boki, albo umożliwia otwieranie jej tylnej klapy. Takie rozwiązanie daje wygodny dostęp do przestrzeni ładunkowej. Ułatwia to znacznie załadunek i rozładunek towaru, a więc oszczędza czas. Wywrotki różnią się w zależności od pojemności ładunku, który mogą zabrać oraz od metody rozładunku. Największą masę przetransportują wywrotki ciężkie, które są tylnozsypowe i można na nie załadować nawet 32 tony.

    Żeby dostać najlepszą ofertę dla przewozu na wywrotce, należy dodać w serwisie - na giełdzie transportowej Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, dzięki któremu dotrze się do tysięcy różnych przedsiębiorstw zajmujących się transportem. Przy wystawianiu ogłoszenia należy wybrać „Zleć transport”, a następnie trzeba wybrać kategorię „Ładunki” i podkategorię „Wywrotka”. Dobrze jest, jak najstaranniej opisać, to co posiadasz do przewiezienia, podać trasę i czas realizacji, to ułatwi przewoźnikom dokładniej wycenić transport oraz zaoferować najtańszą cenę.

    Przykładowy koszt za transport samochodem wywrotką na terenie Polski to 1600 zł. Transportowano 25 ton gruzu na trasie o długości ponad 400 kilometrów, czyli dzięki giełdzie transportowej Clicktrans, przewóz kosztował 900 PLN mniej, niż normalna opłata.

Adres i termin nadania

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Olsztyn, 10-836

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Trelkowo, 12-100

Termin elastyczny