(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-05-24 08:18

Transportar un c1

(Nr 2743436)
Transportar un c1

Marka i model:

C1

Waga w kg (łączna):

790.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 992.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

390 €

ID firmy: 782676
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-05-2018, 13:06

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-25 do 2018-06-15

Dostawa:

Ponad 5 dni

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2018-06-15, 13:04

Opis oferty:

Para que la oferta tenga validez, el vehículo debe de arrancar por sus propios medios y no estar accidentado. Los lugares de carga y descarga deben de ser accesibles para portavehículos de 22 metros de longitud.

Cena (zawiera VAT): 390 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu auta uwidacznia się niekiedy, kiedy nabywamy nowy wóz lub ściągamy go od ostatniego właściciela, np. z Anglii. Rozstrzygający koszt i przygotowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan auta, jego ciężar i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej transportować pojazd?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za moment otrzymamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie samochodów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego należy przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia auta.

Sposoby przewożenia auta

    Do transportu wozu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Zasadnicze znaczenie ma umiejętne zamocowanie auta – koła wozu należy przypiąć 4 linami trzymającymi w taki sposób, aby wóz nie zmieniał umiejscowienia w trakcie transportu. Wypada nie zapominać również, że rzeczywista masa naczepy nie może przerastać właściwej masy pojazdu holowanego.

Procedury

    Aby niezależnie transportować samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie jak masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku kiedy DMC jest większa niż 3,5 t., najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy przewóz u przewoźnika w obszarze UE, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, który uprawnia przedsiębiorstwo do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Es, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Sevilla, Hiszpania

Termin elastyczny