(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Specjalnej ostrożności, Szkło / Kruche / Łamliwe Dodano: 2016-11-24 19:55

transporte botellas barcelona-mexico

(Nr 1448002)
transporte botellas barcelona-mexico

Długość [m]:

120

Szerokość [m]:

100

Wysokość [m]:

1

Waga w kg:

600.00

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Instrukcje szczególnej ostrożności:

fragil

Opakowanie ładunku:

botellas

Dystans: 3645.50 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport szkła, elementów kruchych i łamliwych

    Przy przewożeniu przedmiotów szklanych, delikatnych lub niewytrzymałych warto z wyprzedzeniem przeanalizować możliwość osłonięcia pakunku – w tym przypadku nie wystarczy zwykły karton. Niezajętą przestrzeń paczki należy zapełnić elastycznymi elementami zabezpieczającymi. Szkło dobrze jest owinąć w folię bąbelkową – w głównej mierze swoje zainteresowanie powinno się poświęcić rzeczom pękającym i pamiętać, żeby zapełnić niezajęte miejsca w pudle, żeby się one nie poruszały. Folię zabezpieczamy taśmą klejącą, najlepiej taśmą budowlaną. Nie licząc zabezpieczenia przedmiotu folią, znaczące jest również otoczenie przedmiotu gazetą lub włożenie go do kartonowego pudła.

    Gdy przewozimy wielkie ze szkła przedmioty np. szklane półki, to należy ochronić je zarówno przed rozbiciem jak i przed zarysowaniem. Szklany element owijamy ściśle folią bąbelkową, zaklejamy taśmą szarą, umieszczamy w pudle i czytelnie podpisujemy „Uwaga szkło!” lub umieszczamy naklejkę ostrzegawczą z takim samym komunikatem.

    Nieduże szklane przedmioty takie jak szklanki, butelki dobrą praktyką jest owinąć starymi kartkami z magazynów lub ręcznikami. Kolejnym krokiem jaki robimy to umieszczamy je w kartonie w ten sposób, aby nie stukały o siebie. W ten sam sposób owijamy porcelanę. W przypadku większych szklanych przedmiotów, przykładowo lampy lub monitory, należy użyć dla dodatkowej osłony gąbczaste materiały, takie jak ręczniki lub gąbki.

    Koszt przewozu przedmiotów delikatnych zależy od wagi, wymiarów, odcinka do pokonania oraz terminu realizacji przesyłki. Istotne znaczenie może mieć także fakt, kiedy żądamy zastosowania specjalnych materiałów ochraniających (jeżeli zależy nam na tym, aby to firma transportowa zabezpieczyła naszą tłukącą się rzecz). Np., na giełdzie transportowej transport przeszklonych drzwi na trasie Poznań – Dąbrowa Chełmińska cena wyniosła niecałe 140 złotych. Za przewóz lustra z Gliwic do Warty to koszt 250 złotych.

Adres i termin nadania

España, Barcelona, 08105

Od 8 gru 2016 do 20 gru 2016

Adres i termin dostawy

México, Ciudad de México, 16035

Od 10 gru 2016 do 25 gru 2016