(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-11-24 11:46

TRANSPORTE COCHE CORUÑA A ROTA

(Nr 1445162)
TRANSPORTE COCHE CORUÑA A ROTA

Marka i model:

OPEL VECTRA

Budżet zlecenia [€]:

OPCIONES

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1032.80 km

Informacje dodatkowe:

Recoger coche: 26 o 27 de Diciembre 2016 Direccion: Paseo de Ronda, 7 La Coruna, La Coruna 15011 Y entregar en: Avda Riena Sofia,7 Urb. La Quinta Arce Golf Costa Ballena Rota, 11520

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu auta pojawia się najczęściej, kiedy kupujemy nowy wóz lub ściągamy go od wcześniejszego właściciela, na przykład z Austrii. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan wozu, jego waga i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej transportować pojazd?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie pojazdu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut dostaniemy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie samochodów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego warto przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia wozu.

Sposoby transportu wozu

    Do przewiezienia auta pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Najważniejsze znaczenie ma dokładne zamocowanie auta – koła wozu powinny być przypięte 4 taśmami mocującymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał miejsca w czasie przewozu. Należy nie zapominać także, że właściwa masa przyczepy nie może przewyższać rzeczywistej masy wozu ciągnącego.

Formalności

    Aby samodzielnie przewozić pojazd osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku kiedy DMC przekracza 3,5 t., wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze Unii Europejskiej, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, który upełnomocnia firmę do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

España, 15011 La Coruña, paseo de ronta, 2

Od 26 gru 2016 do 27 gru 2016

Adres i termin dostawy

España, Rota, 11520, reina sofia

Od 27 gru 2016 do 15 sty 2017